Kladionica

Kladionica

Član
Mene Englezi isto za 70km doduše Srbija je bio prekid ali i da se igralo izgubili bi u kakvom su stanju, na drugom odmah padnem prve dvije Turska i Sjeverna Irska...
 
Član
Evo za danas jedan listić što će se odigrati...

SIENA-PADOVA 1
JYVASKYLA-PELICANS 1
LUGANO-AMBRI 1
EMELEC-AVAI 3+
SANTOS-INTERNACIONAL 3+

kvota: 11.65

Sretno ;)
 
Član
sinoc bezze na marku igram 9 parova i pogodim 39KM, danas reko ode opet 9 parova na marku i danas dobijem 55.. dobro je :lol::lol::lol:
 
Član
elmir je napisao(la):
sinoc bezze na marku igram 9 parova i pogodim 39KM, danas reko ode opet 9 parova na marku i danas dobijem 55.. dobro je :lol::lol::lol:

Ascoli - Crotone 3+ pogodio
Torino - Vicenza 1 pogodio
Albinol - Frosino 3+ pogodio

ostalo mi noćas u 3 sata još... za 262 km

Santos - Internacional 3+
Brianti - Benesova 2

Valjda će biti ovako kako bi trebalo :D
 
antrax je napisao(la):
elmir je napisao(la):
sinoc bezze na marku igram 9 parova i pogodim 39KM, danas reko ode opet 9 parova na marku i danas dobijem 55.. dobro je :lol::lol::lol:

Ascoli - Crotone 3+ pogodio
Torino - Vicenza 1 pogodio
Albinol - Frosino 3+ pogodio

ostalo mi noćas u 3 sata još... za 262 km

Santos - Internacional 3+
Brianti - Benesova 2

Valjda će biti ovako kako bi trebalo :D

Santos - Internacional i meni jos ovaj par ostao za nekih 50-tak KM :D :D
 
Član
ja cu vidjet sutra da sastavim nesto za sub + ned. 4 para sub, 4 ned i na 2 markice :D dva takva listica sa razlicitima parovima i trebao bi bar jedan proci :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja cu vidjet sutra da sastavim nesto za sub + ned. 4 para sub, 4 ned i na 2 markice :D dva takva listica sa razlicitima parovima i trebao bi bar jedan proci :D

Ima za vikend dobrih parova na sigurno ko igra... trebalo bi se šta pogoditi konkretno jer imam ispite za vikend, tako da ću moći ispratit sve što se dešavalo jer imam WLAN na faxu, pa ponesem laptop i lagano... :D nisam i onako ništa pripremio za ova 2 ispita :D

Duke_Of_Harlem tu idu golovi preko... kod njih je to uvijek tako... ili igrati VG2, u prvom poluvremenu bude jedan gol u prosjeku, u drugom 2 ili 3 komada ;)
 
antrax je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ja cu vidjet sutra da sastavim nesto za sub + ned. 4 para sub, 4 ned i na 2 markice :D dva takva listica sa razlicitima parovima i trebao bi bar jedan proci :D

Ima za vikend dobrih parova na sigurno ko igra... trebalo bi se šta pogoditi konkretno jer imam ispite za vikend, tako da ću moći ispratit sve što se dešavalo jer imam WLAN na faxu, pa ponesem laptop i lagano... :D nisam i onako ništa pripremio za ova 2 ispita :D

Duke_Of_Harlem tu idu golovi preko... kod njih je to uvijek tako... ili igrati VG2, u prvom poluvremenu bude jedan gol u prosjeku, u drugom 2 ili 3 komada ;)

ma ja tu nisam igrao to vec obicno,nisam se zamarao usao 2 min u klad i bezveze nasvrljao nesto,,igrao sam keca na santos pa cemo vidjeti sta bude :)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
antrax je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ja cu vidjet sutra da sastavim nesto za sub + ned. 4 para sub, 4 ned i na 2 markice :D dva takva listica sa razlicitima parovima i trebao bi bar jedan proci :D

Ima za vikend dobrih parova na sigurno ko igra... trebalo bi se šta pogoditi konkretno jer imam ispite za vikend, tako da ću moći ispratit sve što se dešavalo jer imam WLAN na faxu, pa ponesem laptop i lagano... :D nisam i onako ništa pripremio za ova 2 ispita :D

Duke_Of_Harlem tu idu golovi preko... kod njih je to uvijek tako... ili igrati VG2, u prvom poluvremenu bude jedan gol u prosjeku, u drugom 2 ili 3 komada ;)

ma ja tu nisam igrao to vec obicno,nisam se zamarao usao 2 min u klad i bezveze nasvrljao nesto,,igrao sam keca na santos pa cemo vidjeti sta bude :)

Paše meni 3 - 0 nije problem :D

31 Santos 1 - 0 Internacional
 
Top