Kladionica

Kladionica

Član
elmir je napisao(la):
hehe sreca pa neuplati:lol: danas ima dobrih parova ako ocete dat cu vam ja prognoze neke...

ausria wien---1
salzburg---1
clubb b.---1
cska sofia---1
brondby---1
helsinki---1

svi parovi su iz nogometa.... ulog 25 dobitak 85...ja ovo igram danas 1000000%... finih parica se dobije ovako subotom i nedeljom;)




EH ETO DOBITNI...AKO JE NEKO PREPISAO NEKA SE JAVI..JA SAM BIO SIGURAN DA CE OVO PROCI...
 
Član
dinamo zagreb
milan
freiburg
roma
man.utd

eto dosta od mene..ako neko oce da prepise odnosno uplati kao i ja BUJRUM..ja sam jucer pare uzeo a naravno maltene svake subote i nedelje uzimam..
 
Član
ljudi, samo da znate da man utd i nije bas toliko siguran, bar ga ja nebih tako olako igro. zaheban je i everton, a mancester ce danas igrat u kombinovanom sastavu. sto opet ne znaci da nece dobit, ali oprez... ;)
 
Član
danas grohno zestoko. najgore je kad sam sebe pogazis. svima govorim da ne igraju tursku i ja odigram besiktasa...
a evo kako to zensko odigra. nema sta, moracu na instrukcije hehe :D samo ne znam koliki ce joj dobitak biti, vidjecemo sutra... :icon_biggrin:

f_19420091955m_cf5b61d.jpg


PS. da napomenem da je i ova 3 sto nisu zaokruzena pogodila. doduse lyon ima jos 2-3 min do kraja, al vjerovatno nece ni zabit kad nisu do sad... :D

EDIT2: evo zavrsio i lyon, dobitak od 197 do 654, zavisno od kombinacija... :D
 
Član
f_lafosiguricm_c72bb5b.jpg


valjda ce i miami dobit... steta sto nisam imo vise da uplatim, al et, zauhar je i ovo ako se dobije hehe :icon_biggrin: student, sta cete :D
 
Član
prolaz celzi, a ja sam ozbiljno razmisljo odigrat prvo poluvrijeme bez golova :icon_biggrin: i na kraju odigro 1pX, al sam vec pao na drugom paru nekom :lol:

a ako si vec konto igrat pobjednika, ja bi celzi, a evo iz kojeg razloga. barca ima malo jaci napad, nego celzi. ali zato veceras prakticno nemaju odbrane, ali ni henry-a... stoga, moj glas ide plavcima za koje i navijam (mrzim barcu) ;)
 
Član
evo sta se desi kad je neko kloc i kladi se protiv tima kojeg mrzi... :icon_mad:

becbb696cfeb490ca317562378d1028858501.JPG


7ed7333e1cc42f9c69e42e1d021eb82217180.JPG





MRZIM BARCUUUUUUUUUUUU!!!
 
Top