Kladionica

Kladionica

Član
jarane kakva je to kladionica?? pa ovdje u premieru kvota na man utd bila 2,10 a arsenal 1,50. to obicna ponuda, a super ponuda na man 2,30 a na arsenal cini mi se 1,65...

i ja sam igro isto ovo, al me neke druge stvari oborise :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
eto ja neznam sto sam ispo glup pa ovo igrao,prvo pogledo proloaz i odmah odigram ko budala,maloprije gledam ponudu i 'sujem,al nea veze:D
 
Član
suti, nije to nista. mene zajebe lyon za 3 i po glave, na kvoti 1,30... zamisli tog osjecaja :icon_biggrin: i to na marku uplacenu... :D
 
Član
haha i jaran mi je tad pao. on cenera uplatio ne 5 parova. i samo ga inter zajebe. kaze on, kasnilo drugo poluvrijeme nekih 10ak min tad...
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
evo sta ja danas prođoh,malo ali dovoljno:D

dsc01017u.jpg

ovako je najbolje igrati :cool::cool:
 
BHT Ovisnik
evo ga od danas
dsc01030f.jpg


neznam zasto sam odigro schalke i bonn al eto,kontao sam samo ovaj guingamp,al vidit cemo
 
Član
col3 sta mislis otprilike sta ce biti od ovog da odem uplatiti u potpunosti isto pa sta bude bude jer vidim da dobijas cesto :)
 
BHT Ovisnik
prijatelji moji ja stvarno nemam pojma:D neki dan dobih,evo sad se nadam,najbolje samo ovaj srednji par odigrati,za njega sam 95% siguran,uplatit 20km il vise duplo dobit i eto,a sto se tice dopbijanja ja najvise dobijam na kerovima,tu sam pravo sretan,nekolko puta sam dobio na kvoti 11 i nesto,sad sam u kladionici malo gledo i opet pogodim al nisam imo love da uplatim:D a nogomet ne pratim uopce,kako se posreći:icon_biggrin:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
prijatelji moji ja stvarno nemam pojma:D neki dan dobih,evo sad se nadam,najbolje samo ovaj srednji par odigrati,za njega sam 95% siguran,uplatit 20km il vise duplo dobit i eto,a sto se tice dopbijanja ja najvise dobijam na kerovima,tu sam pravo sretan,nekolko puta sam dobio na kvoti 11 i nesto,sad sam u kladionici malo gledo i opet pogodim al nisam imo love da uplatim:D a nogomet ne pratim uopce,kako se posreći:icon_biggrin:

:lol::lol: isti sam :D ali samo sto ja dobijam gotovo svaku na hokej,veze nemam sto se hokeja tice ali ubodem :D ali posto se ne kladim cesto zanima me da li to moze na jedan par,ako moze uplatio bi ja 50KM jbt ga ionako ne se kladim cesto a padnem li 50% mi vracas :D:D:lol:
 
Član
a kako si siguran za drugi par..kvota mi je nekako sumnjiva..pratim kladionicu i sve i mogu reci da sam JA 99% siguran da ce proci 1 i 3 par ali nebi znao reci za drugi..
 
Top