Kladionica

Kladionica

Član
evo malo da osvjezimo i ovu temu... danas se beze malo odigralo. cisto da veceras ne bude dosadno, da imam sta pratiti. pa da pocnemo

inter - man utd 1pX 1,90
arsenal - roma kp1 1,53
atl. madrid - porto SP 1X 1,32
lyon - barcelona kp2 1,53
fulham - swansea 1 1,85
arsenal - roma ck1 1,20
inter - man utd ck1 1,25
lyon - barcelona ck1 1,20

koef: 19,55 uplata: 2,60 dobitak: 50,83

a za one koji ne znaju, 1pX - 1. poluvrijeme x; kp1 - da ce biti 1, ako bude X, kvota 1,00; ck1 - nema crvenih kartona


et valjda ce biti kakve srece :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
evo malo da osvjezimo i ovu temu... danas se beze malo odigralo. cisto da veceras ne bude dosadno, da imam sta pratiti. pa da pocnemo

inter - man utd 1pX 1,90
arsenal - roma kp1 1,53
atl. madrid - porto SP 1X 1,32
lyon - barcelona kp2 1,53
fulham - swansea 1 1,85
arsenal - roma ck1 1,20
inter - man utd ck1 1,25
lyon - barcelona ck1 1,20

koef: 19,55 uplata: 2,60 dobitak: 50,83

a za one koji ne znaju, 1pX - 1. poluvrijeme x; kp1 - da ce biti 1, ako bude X, kvota 1,00; ck1 - nema crvenih kartona


et valjda ce biti kakve srece :icon_biggrin:
hajd ako dobijes javi,hahahahha:D
da znam od koga da prepisem listic:smajli40:
 
Član
ma ovo je bilo samo da mi ne bude dosadno veceras. da imam sta pratiti heheh vraco se sa faxa i nabrzaka odigro :icon_biggrin:

evo nekih mojih listica heheh sto sam postavljo na prethodnim stranicama

f_zzzzzzzzm_e6cca47.jpg


f_zzzm_17e711d.jpg
 
Član
a joooj samo na jednom :icon_eek:
to je najgore,ja sam tako dodala 6 par da dobijem 140 KM i na njemu padnem a dobila bih oko 100 :( i rekla sam nikad vise dodavat hahahahah
a inace sam i ja imala dobitaka 70, 40 nikad vise hehe:lol::lol:
 
Član
a nebi meni bilo zao npr da ja igram 1 a bude 2 ili obratno. nego tu obavezno bude X hehehe :D
zato je tu KP od sad hehehe ;)
 
Član
Joj dirnuste me u boljku.....:lol:

Ja prosle sedmice poceo igrati... Uplatio 20 eura, sada imam 17, a kretao sam se od nule do 28 eura.... Uglavnom sto god pocnem igrati, ubrzo skontam da nema nista od toga... Igrao sam neko vrijeme na vise/manje na kosarku, ali poslije jednogm pogodjenog tipa iz 10 pokusaja, uvidio sam da sam teski baksuz... Onda poceo igrati dva para dvoznaka na tiketu, pa kad sam juce promasio oba para, a igrao po kvotama koje su manje nego da sam igrao suprotan dvoznak, skontao sam da ni od toga nema nista... Sad opet igram ovo vise manje u kosarci, da se pokusam vratiti na 30-ak eura, pa cu onda da smisljam nesto trece...
Sada imam u planu pokusati nesto na fazon da ulozim odredjenu sumu novca za jednu sedmicu, da napravim da mogu nekoliko puta uduplati pocetni ulog, recimo 3 puta i da igram na vece manje u kosarci (kvota 1.91). Ako tu sedmicu otresem (niz od 4 promasaja) odustajem za u sedmicu, a ako dobijem, onda sam u plusu i od iduce sedmice krecem sa istim fondom, a plus ostavljam sa strane... Sto bi trebalo biti, da jednu negativnu sedmicu, pokriju dvije-tri pozitivne... E sad da nadjem neku semu kod odabira da li ce biti vise ili manje od ponudjenog rezultata i mozda i nesto zaradim... :)

Uglavnom oduseve me likovi koji na tiketu pogode 10-ak parova sa kvotama 2-3... Ali njih obicno jebe neki par nidje veze ili kvota 1.4....:lol:
 
Član
hehehe, haj sam :D pogodim kvotu 2,5 - 3 na sistemu, a padnem gore u fixu neki 1,20 :D

@alfa, pa jeste manja, sto je i logicno... npr 2 na barcu je 2,05, a kp2 je 1,53, a x2 je 1,23...
mislim da je fin nacin da se osiguras. puno bolje nego igrat npr x2, doduse kad bi bio X, bolje bi bilo x2 jer bi imala koristi od tog para, a sa kp ako bude X ko da ga nisi ni igrala :D hehehe

uglavnom, valjda si skontala sta sam htio reci ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
inter - man utd 1pX 1,90 :cool:
arsenal - roma kp1 1,53 :cool:
atl. madrid - porto SP 1X 1,32 :cool:
lyon - barcelona kp2 1,53 OUT
fulham - swansea 1 1,85 :cool:
arsenal - roma ck1 1,20 :cool:
inter - man utd ck1 1,25 :cool:
lyon - barcelona ck1 1,20 :cool:

koef: 19,55 uplata: 2,60 dobitak: 50,83

evo ga dobitni heheheh, kad se izbaci barca, dobitak 33KM zarez nesto :icon_biggrin:
 
emir_89 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
inter - man utd 1pX 1,90 :cool:
arsenal - roma kp1 1,53 :cool:
atl. madrid - porto SP 1X 1,32 :cool:
lyon - barcelona kp2 1,53 OUT
fulham - swansea 1 1,85 :cool:
arsenal - roma ck1 1,20 :cool:
inter - man utd ck1 1,25 :cool:
lyon - barcelona ck1 1,20 :cool:

koef: 19,55 uplata: 2,60 dobitak: 50,83

evo ga dobitni heheheh, kad se izbaci barca, dobitak 33KM zarez nesto :icon_biggrin:


cestitam,nek si ih zajebo:lol::lol:
 
Član
koga zajebo?? posteno dobio heheh u tu kladionicu sam do sad ulozio mozda nekih 6KM ukljucujuci i ove danas heheheh :lol:
 
Član
Evo i ja cestitam... Nek si ti digao lovu, ostalo nije vazno...:cool: Ja bio neko vece sa frendom na picu, on isao u kladaru, pa i ja isao sa njim, on uplatio neki tiket, a ja radi reda (iz solidarnosti) uplatim 10 KM na jedan mec i dobijem 18... Zgrnuo lovu....:lol::lol::lol:

Mada ovo nije nacin da se zezne kladara, jer ovo nece proci cesto.... Ja sam opet vise za nesto sto je vjerovatnost dobitka veca od 30%, statisticki gledano....
 
Član
emir_89 je napisao(la):
koga zajebo?? posteno dobio heheh u tu kladionicu sam do sad ulozio mozda nekih 6KM ukljucujuci i ove danas heheheh :lol:

opaaaaa svaka cast, znaci slijedeci put izbaci parove na vrijeme hahahah:cool::cool::cool::cool:

a naravno da sam skontala,od sad i ja igram na taj fazon;)
 
Član
Samo nek nisi na gubitku i odma je dobro . Ja sve pogodi u Ligi Prvaka sem Barse ona me zeznu za 60 KM.
:icon_cry:
 
emir_89 je napisao(la):
koga zajebo?? posteno dobio heheh u tu kladionicu sam do sad ulozio mozda nekih 6KM ukljucujuci i ove danas heheheh :lol:

ma nisam to mislio:lol::lol::lol:
nego stalno ovi iz kladionice nas zajebu,kad padnemo a sad si ti njih,kontas:icon_smile:
 
Top