Kladionica

Kladionica

Član
JD. je napisao(la):
izgubi spartak, izgubi hertha, man city remi, izgubi schalke...

ja prekjucer pogodim 10 od 12 parova i naravno padnem na liverpoolu i lensu a najveci favoriti bili na listicu

cirkus, nema sanse vise da se pogodi nesto :D

Ma namijestaju sve ;)
 
Član
vise nema favorita... uzme raja pa tabiri po onim tabelama. kako ti grah padne. sreca glavni faktor na kladari... :icon_biggrin:
sreca ne ulazem puno, pa i ne gubim puno. kad dobijem, nadoknadim ono uplaceno xx puta :D tako da sigurno nikad nisam u "-" :)

sutra ne igram, tek za vikend. ima vise parova za iskombinovati. i najpametnije dvoznake pucati. lakse pogodit tako 10, uplatit 2KM i dobijes nekih 40-50...
 

JD.

Član
evo gledam veceras rezultate kup uefa

kvote koje su prosle od 8 utakmica, najmanja kvota 2, jedna 2.6 jedna 2.8 ostale preko 3, jedna cak 7

eto stvarno vise nema sigurnih parova :D
 
Član
Ja sam pokusavao igrati na sisteme, na matematicke proracune, na znanje o parovima i sportovima na koje se kladim, na kombinaciju svega prethodnog i nista nije pomoglo... Sve se svelo na to da sam sitne dobitke nakon nekog vremena anulirao velikim gubicima... U sustini sam se bezveze nervirao neko vrijeme da bi nesto sitno dobio i onda na kraju ostanem bez svega... Zato kazem, jedini nacin na koji sam imao dobitka su dojave, tu sam za tri dana digao oko 450 evra, ali je i dobar dio toga otisao u iduca dva dana, kada su dojave pocele da fulaju....

Znaci bez motike nema leba.....:icon_biggrin:
 
Član
Ja sam imao profa u školi mjesečno je još jednu platu uzimao na kladionici... znači može se
 

JD.

Član
evo da vam ja kazem kako se sigurno moze dobijati

uzmes jednu ekipu koja recimo ima najvise nerijesenih partija u sezoni

igras X, stavis npr 5 KM

padnes

igras opet X stavis duplo - 10 KM

padnes

igras opet X, opet duplo - 20 KM pa padnes pa stavis 40 KM pa padnes

i recimo ako dobijes kad stavis 80 KM - vracas dosad ulozenih 150 i dobijas minimalno jos 80 KM... recimo da je kvota bila uvijek 3, a nije nikad ispod 3. ;)

e jedini je problem ako se oduzi cekanje nerijesenog ... a valja stavit recimo 100-200 KM na jedan par heh ali prije ili kasnije vracas sve ulozeno i dobijas 100%

pa eto kome se da .... :D
 
:lol:sad ugleda ovo,al et da i ja svoj nacin dobivanja podjelim s vama.moj listic je uvijek 5 utakmica na nerjeseno X.al igram 3/5,uplata 1-2KM,trazim velike xeve od kote 3 i nesto,tako da skoro pa svaki dan dobijem najmanje 30KMova,jer ovo je sistem na kojem mogu fulati 3,al pogodi se katkad i 4,PA IMA FINI PARA oko 100 KM,pozz;)
 
Član
:icon_question::icon_question::icon_question:

na sistemu 3/5 fulati 3??? il si mislio 2/5 il si mislio fulati 2. mora negdje greska biti :icon_biggrin:
 
emir_89 je napisao(la):
:icon_question::icon_question::icon_question:

na sistemu 3/5 fulati 3??? il si mislio 2/5 il si mislio fulati 2. mora negdje greska biti :icon_biggrin:

e hvala za ispravku:cool: upravu si 2 smijes masiti,ona me goga sekulic zbunila:lol: uglavnom to je moj nacin,il nekad odigram i samo 3 cista X,mada rjede na tom dobijam
 
Član
od 8 parova sve kvota preko 2 samo me GIL VICENTE jeba za 253KM.. igralo 1:1.. ev hebem sve nista neostavljam.. imao bi finih parica uzivao bi sutra na bajramu..ccc jbt
 
:lol::lol::lol:ja znam ko uziva uz 460KM:lol::lol::lol:

doduse prepisao sam od kolege,navro na mene hajd,hajd dobar listic,i da ga skinem s dnevnog reda i prepisem,kad sretnik dobi,a i ja uz njega sve najbolje:cool:
 
Top