King Of Balkan 2008

King Of Balkan 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo nakon manjih problema stranica je konacno skroz funkcionalna..
vecinu informacija vezanih za manifestaciju mozete naci na njoj..

za sve ostalo mozete pisati ili ovdje ili na nasem klubskom forumu, a ja cu se potruditi da u sto kracem roku odgovorim..

dakle,
www.kingofbalkan.org

od sutra i lista prijavljenih...
pozz
 
RedLine je napisao(la):
Ne primamo trkace iz Mostara,hahaha-naravno salim se,moze ali sa opelom,hahha!!!

Sta imas ti protiv njegovog Audija:):lol: hehe salim se
Opel je extra,al Audi je Audi ipak...Eto malo OT , necu vise:D
 
pocela marketing kampanja u srbiji..

http://www.tuning.co.yu/

prijave pristizu lagano, danas oko 10 u svim disciplinama..
u toku noci bit ce postavljena i lista prijavljenih pa pratite lagano..
 
Pozivamo sve auto moto klubove koji bi zeljeli da prezentiraju svoj klub na manifestaciji u sarajevu 09.08. da se prijave preko mail-a kontakt@srcsarajevo.com .
u prijavi navesti naziv kluba / tima i auta sa registarskim oznakama (max. 5 automobila).
unutar prostora manifestacije bit ce poseban izlozbeni dio gdje ce klubovi moci prezentirati svoje automobile publici i mnogobrojnim medijima koji ce pratiti ovu manifestaciju. auta sa izlozbenog standa ne mogu se takmiciti na stylingu ili db drag-u .
u slucaju dodatnih pitanja pisite na pm
pozz
 
extra ideja , svaka cast na organizaciji , samo treba rasiriti po svim forumima , dosta raje ne zna za ovo , a posto je 9.8. a to je brzo , treba skupiti raje

A posto nisam dobro upratio , gdje ce se odrzati manifestacija u SA , i u koliko sati pocinje ?
 
U Sarajevu je na velikom parkingu na kojem se odrzava autopijaca i u klubu AFRIKA koji e takodjer smjesten u tom kompleksu..
klub afrika ima osvijetljeni bazen i prava je atrakcija nocu, a po parkingu cemo takodjer postaviti reflektore kako bi se lijepo vidjelo i kad padne mrak.. :)

sto se najave tice jeste malo kasno krenulo, ali druge stvari su to uvjetovale..
ipak, od sutra je jingle na Radiu Stari Grad, a u toku iduce sedmice imamo gostovanja na pinku, te clanke u najtiraznijim bh dnevnim novinama, tako da mislim da ce do vikenda jako puno ljudi znati za ovo..

u svakom slucaju svaka pomoc je dobrodosla, tako da gdje god vidite da se forum bavi slicnom tematikom a tema nije postavljena, postavite...

jako smo mnogo truda ulozili u pripremu svega ovoga i bilo bi nam drago da sto vise ljudi dodje vidjeti da se i kod nas mogu napraviti prave manifestacije..

pozz
 
Početnik
vrlo dobro je to sto se ovo MEDIJSKI pocinje siriti.. jer do jucer je sve bilo sranje (da oprostite), ne mislim na utrke nego na medijsku paznju svemu vezanom za SR. vecu popularnost su cak imali i šahisti ili recimo oni dede sto kuglu bacaju (boćanje, jel se tako kaze?).

za mene je ovaj sport najjaci, ispred i nogometa. barem za mene. i mislim da zaluzujemo 10000000 vecu paznju nego sto smo imali. tako da mi se svidja to kako radite

takodjer pozdravljam i to sto niste presrali sa pravilnikom, da ponovim.

btw. drugi sam na listi prijavljenih ;)
 
Član
Pa stavili smo da pozivamo sve klubove da dodju i da se predstave,iz Srbije nam dolaze tuning-styling team sa svojim ljepotanima na 4 tocka,pa se nadamo da ce doci i jos raje sa balkana!!!
 
evo par slika oficijelnih King of Balkan hostesa..
dodavat cemo svaki dan jos po neku..

cisto da sve ne otkrijemo na startu... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top