kilometar sat golf 2

kilometar sat golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Merc pase njemu i od beznzinca samo sto nece imat kontrole grijaca, tj lapmicu,a najbolje mu je naci negdje od dizela sat sa obrtajima, i postavit...Ako ne uspijes naci nigdje sat, javi se meni na pm...
 
Početnik
ErRoR je napisao(la):
Merc pase njemu i od beznzinca samo sto nece imat kontrole grijaca, tj lapmicu,a najbolje mu je naci negdje od dizela sat sa obrtajima, i postavit...Ako ne uspijes naci nigdje sat, javi se meni na pm...

heh pa s tim radim svaki dan:icon_biggrin: ako vec uzima nek uzme ono sto mu
odgovara a ista je cijena.. a sta ce bez grijaca jbg nece ni sam znat kad ce
pokrenut motor jedino da broji par sekundi hehe:icon_biggrin:
 
Član
mercedes_124 je napisao(la):
golff je napisao(la):
Posto je kod mene 1.6 dizel obicni, da li moram uzeti samo sat od golfa 2 turbodizela ili mogu i od benzinca koji ima obrtaje?Da li je sat kod turbodizela sa dva dzeka?:icon_question:

od benzinca ti ne moze sat.. od turbo dizela mislim da moze ali sve zavisi da li
je novija tipa.. kod tebe je s 2 dzeka i ganjaj neki sat s 2 dzeka ne mora biti
noviji da nebi morao prepravljati instalaciju tj. dzekove..

Znas li koliko ima dzekova na satu od turbodizela?
 
Početnik
golff je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
golff je napisao(la):
Posto je kod mene 1.6 dizel obicni, da li moram uzeti samo sat od golfa 2 turbodizela ili mogu i od benzinca koji ima obrtaje?Da li je sat kod turbodizela sa dva dzeka?:icon_question:

od benzinca ti ne moze sat.. od turbo dizela mislim da moze ali sve zavisi da li
je novija tipa.. kod tebe je s 2 dzeka i ganjaj neki sat s 2 dzeka ne mora biti
noviji da nebi morao prepravljati instalaciju tj. dzekove..

Znas li koliko ima dzekova na satu od turbodizela?


pa druze 89 i 90 godiste novije table imaju 1 dzek
a starije tipe imaju 2 dzeka
 
Član
mercedes_124 je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Merc pase njemu i od beznzinca samo sto nece imat kontrole grijaca, tj lapmicu,a najbolje mu je naci negdje od dizela sat sa obrtajima, i postavit...Ako ne uspijes naci nigdje sat, javi se meni na pm...

heh pa s tim radim svaki dan:icon_biggrin: ako vec uzima nek uzme ono sto mu
odgovara a ista je cijena.. a sta ce bez grijaca jbg nece ni sam znat kad ce
pokrenut motor jedino da broji par sekundi hehe:icon_biggrin:
Izvede se lapmica koja sluzi estetski i po noci blinka kao one od alarma,a kad doda kontakt ugasi se, i kad grijaci zagriju upali se, to se ugradi naknadno...Al da se nebi zezalo oko toga, nađe sat od dizelasa i prst u uho ;)
 
Član
golff je napisao(la):
Posto je kod mene 1.6 dizel obicni, da li moram uzeti samo sat od golfa 2 turbodizela ili mogu i od benzinca koji ima obrtaje?Da li je sat kod turbodizela sa dva dzeka?:icon_question:

na saraf 8 ide plava zica za lampicu na kontrolojnoj tabli,tj za pobudu altrnatora,e sad imas jednu musku stopicu i na nju je ustekan kondezatorcic na altrnatoru,vidjet ces mala crna kutijica iz koje izlazi jedna crna zica,i ta stopica je oznake cini mi se D+,e sad ako imas jos jednu istu takvu musku stopicu cini mi se oznake W ona ti je za obrtaje.Ako nemas te stopice moras mijenjati altrnator.

e sto se tice sata,taj sat s obrtajima imaju i dizeli obicni i turbo dizeli,nebitno,i on ide do 5000rmp.Starija tipa golfova,znaci do 90god ima stariju instalaciju i satove sa dva dzeka,a poslije 90god. noviju tipu instalacije i satove sa jednim dzekom.Ali nebitno mogu se ti dzekovi pripraviti pa se moze ugraditi i taj sat od novije tipe.

ako ti bude trebala kakva prepravka javi se mogu ti odraditi bilo sta.
Nadam se da sam sad bio malo jasniji.;)
 
Početnik
ErRoR je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Merc pase njemu i od beznzinca samo sto nece imat kontrole grijaca, tj lapmicu,a najbolje mu je naci negdje od dizela sat sa obrtajima, i postavit...Ako ne uspijes naci nigdje sat, javi se meni na pm...

heh pa s tim radim svaki dan:icon_biggrin: ako vec uzima nek uzme ono sto mu
odgovara a ista je cijena.. a sta ce bez grijaca jbg nece ni sam znat kad ce
pokrenut motor jedino da broji par sekundi hehe:icon_biggrin:
Izvede se lapmica koja sluzi estetski i po noci blinka kao one od alarma,a kad doda kontakt ugasi se, i kad grijaci zagriju upali se, to se ugradi naknadno...Al da se nebi zezalo oko toga, nađe sat od dizelasa i prst u uho ;)

da ali na sto to lici? bi li ti to sebi uradio?:icon_biggrin:
ja govorim onako kako treba da bude bez nekog ciganluka a sad ako neko
nie s parama onda to nebi htio raditi fkt;)

golff je napisao(la):
Ovakav je kod mene sat!!

http://img40.imageshack.us/img40/802/kilometarsat.jpg

ma da to je onaj stari skroz.. eto cijene imas i od alternatora i od table..
receno ti je koje ti odgovaraju i sta mozes sve uraditi na tebi je da se
odlucis da li ces mijenjati ili ne.. zZZz
 
Cini mi se da nece pokazivati tacno obrtaje ako stavis od benzinca...Prelistaj malo forum negdje se pisalo o tome, pa sam stavio jedan fin text...
 
Početnik
roki_actros je napisao(la):
Cini mi se da nece pokazivati tacno obrtaje ako stavis od benzinca...Prelistaj malo forum negdje se pisalo o tome, pa sam stavio jedan fin text...

upravo tako a zna na nekima zezati i ostali pokazivaci ali na nekima..
npr. desavalo se i to za temp. ali eto.. izgleda bolje cutati:shy:
 
BHT Ovisnik
evo ovako,u maminoj mi jetti je sat od turbo diesela,jetta je obicni 1.6d,86-o godiste,sat je sa 2 dzeka,ovaj od obrtaja ide na alternator,sve radi
slika168.jpg


mama mi neda da se zamjenimo ,u mene u mojoj jetti je obicni kao sto je vec netko postavio,pa ako tko nađe ovakav kao sto sam ja stavio ne bi bilo lose da mi kaze ako nije puno novca:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top