Kenwood subwofer

Kenwood subwofer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
The_Dag je napisao(la):
Mozes li objasniti negdje kako se to kopca na komp...da ja svoje iz auta prikopcam u sobu

za pojačalo od auta treba ti napajanje da bi ga mogo spojiti na kompjuter, možeš uzeti napajanje ono što ima kupiti  za kompjuter,problem je samo snaga tih napajanja moje napajnje od 500w može pogoniti pojačalo od auta samo 2x100w RMS na 4 OMA već ako spojim bridge neće da radi ugasi se pojačalo jer nema dovoljno struje,možda bi se moglo kupiti jače napajanje ili neko kvalitetnije  umene je najobičnije ali ipak gura 2x100w RMS
kad kupiš napajanje uzmeš unomjer i izmjeriš na džeku što ide za cd rom ili HDD gdje ima 12volti i koja je žica + koja - Crna je minus a +može biti žuta ili crvena,e kad si to riješio otkineš te dvi žice jedna ide na pojačlo na + druga na - ,da bi se upalilo pojačalo uzmi komad žice i stavi ondje gdje piše remote i tu žicu prespoji gdje ide minus na pojačalu i stavi minus od napajanja + od napajanja ide na pojačalo naravno
Eh kad se to dradi trebaš naći na širokom džeku od napajanja crnu i zelenu žicu budu jedna do druge njiha otkini i spoji na njih prekidač,ako si sve dobro spojio na pojačalu uzmi kabal što je došo uz napajanje uštekaj ga prvo u napajanje a zatim u  struju,pritisni prekidač napajnje se upalilo čuje se ventilator :D

I OPREZ pazite gdje ide koja žica i pazite da nije ništa uštekano u struju dok gulite žice i spajate,pazite kako ste spojili pojačalo...

još treba kabal na kojem su sa jedne strane utikač ko za slušalice a sa druge dva činča,spojiš činč na pojačalo ono drugo u kompjuter i vozi :D
2x100 w rms kod mene u sobi grmi :D subwofer pojačaš manje od pola odmah ubija :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top