Kenwood subwofer

Kenwood subwofer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kakvi su subwoferi ovog proizvođača,pošto nema izbora a taj je povoljan...
meni netreba nizašta zahtjevno bio bi spojit na pojačalo 2x 80w RMS Bridge ok 200w RMS a pojačalo je spojito na kompjuter :D

http://www.kenwood.eu/products/car/speakers/component/KFC-W112S/details/
 
Član
ja nisam nikad imo problema sa tim,jednom sam spojio pojačalo na slabije napajanje i samo se pojačalo ugasilo nije ošo ni jedan osuigurač,ima pojačalo neku zaštitu valjda pa se samo ugasi ali sad je uredu sa novim napajanjem
 
Član
moze,koliko sam ja upucen,ne bi trebao imat problema,kenwood je mjera,budi siguran da nije los,mislim da je tu negdje sa pioneerom po kvalitetu,cijene ne znam
 

IGY

Član
Trozic je napisao(la):
ja nisam nikad imo problema sa tim,jednom sam spojio pojačalo na slabije napajanje i samo se pojačalo ugasilo nije ošo ni jedan osuigurač,ima pojačalo neku zaštitu valjda pa se samo ugasi ali sad je uredu sa novim napajanjem

i upali se lampica "protect";)
 
Član
ja imam kenwood u autu, meni odlican... :D

f_DSC00186m_fc8e2cd.jpg
 
ja imam taj isti woofer u autu. meni je odlican. bas me prijatno iznenadio. ev samo dokaz da s tim wooferom i pojacalom od 150 rms.a sam postigao rezultat od 136,2 db. sto je odlicno
 
Član
aneldriver je napisao(la):
ja imam taj isti woofer u autu. meni je odlican. bas me prijatno iznenadio. ev samo dokaz da s tim wooferom i pojacalom od 150 rms.a sam postigao rezultat od 136,2 db. sto je odlicno

ima da izginem :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top