kazna

kazna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako si bio kaznjavan prije 2 mjeseca sviranja klavira i naovcana kazna, ako nisi onda uslov i novcana;)
 
Član
Napd na službena lica kazna zatvora u trajanju og 6 mjeseci do 1 godine sve zavisi od raspoloženja sudije a što se tiče novačne to neznam
 
Mrva je napisao(la):
Ako si bio sam a njih dvojica j*o si onda jeza u ledja bez obzira jesu li u uniformi il bez nje. Policajac je 0-24 na duznosti tako da ti to nije bitno ak su civili :D
Dobro nam je poznata danasnja situacija sa korumpiranim mupovcima tako da ce nasrat svega i svacega pa ce na sudu biti tvoja rijec protiv njihove.
E sad zavisi sta ce ti sve nakaciti tako da NIKAKO nemozes znati kolika ce ti kazna biti.

Ima ti i ta mjesta MawiGenius ;)



Izvini, ali tvoja prica nije u potpunosti tacna. Policajci imaju radno vrijeme, tacnije, rade u smjenama. Nakon sto odradi svoju smjenu razduze svoje "poslovne rekvizite" i zakon za njih vazi kao za sva fizicka lica...
 
Član
ako si dvojicu izgazio reci da je bila samoodbrana..oni tebe napali pa nisi ti lud da na dva cojka napadnes:lol::lol::lol:
 
Član
AnDel je napisao(la):
ako si dvojicu izgazio reci da je bila samoodbrana..oni tebe napali pa nisi ti lud da na dva cojka napadnes:lol::lol::lol:

hahahaha, kad te pukne luda i na petoricu letis a ne na dvoicu, sad sto ce te izdegenecit u to ne ulazim :lol::lol::lol:
 
Član
rođo šta je to bilo? ti se baš na policajce namečio.udaraj vatrogasce,smećare...oni bar pištolje nemaju:lol::lol::lol:
 
Član
Ako si ti sam njih dvojicu "izdegenečio" ja bih tebe nagradio kad si toliko sposoban a njima bih dao otkaz jer kao ovlaštena službena lica nisu znali upotrij*iti sredstva prinude.
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Ako si ti sam njih dvojicu "izdegenečio" ja bih tebe nagradio kad si toliko sposoban a njima bih dao otkaz jer kao ovlaštena službena lica nisu znali upotrij*iti sredstva prinude.

samo treniraj dobro moces i 4 coeka prebiti

ZELA GTI je napisao(la):
rođo šta je to bilo? ti se baš na policajce namečio.udaraj vatrogasce,smećare...oni bar pištolje nemaju:lol::lol::lol:

jucer nas udario neki s x5 tajkun i on kriv, dosli neki njegovi drotovi, nastalo nagurivanje, pa kad ne mozes rijecima dokazat, onda klepni magarca neposlusna
 
Član
punisher je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Ako si ti sam njih dvojicu "izdegenečio" ja bih tebe nagradio kad si toliko sposoban a njima bih dao otkaz jer kao ovlaštena službena lica nisu znali upotrij*iti sredstva prinude.

samo treniraj dobro moces i 4 coeka prebiti

e zvat ću ti majku.prihvati se knjige,okani se budalaština.nemoj bit jedini iz naše loze bez fakulteta:lol::lol::lol:
 
Član
stas staru zvat da je srce prekine, a knjige se hvatam, zavrsit cu ga i ja pa makar propo;)
samo da kazem rijeseno je sve s drotovima, nema prijava nikakvih i toga, dobro je, sve je dobro kad se dobro svrsi
 
Član
punisher je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Ako si ti sam njih dvojicu "izdegenečio" ja bih tebe nagradio kad si toliko sposoban a njima bih dao otkaz jer kao ovlaštena službena lica nisu znali upotrij*iti sredstva prinude.

samo treniraj dobro moces i 4 coeka prebiti

ZELA GTI je napisao(la):
rođo šta je to bilo? ti se baš na policajce namečio.udaraj vatrogasce,smećare...oni bar pištolje nemaju:lol::lol::lol:

jucer nas udario neki s x5 tajkun i on kriv, dosli neki njegovi drotovi, nastalo nagurivanje, pa kad ne mozes rijecima dokazat, onda klepni magarca neposlusna



Sinko dragi ja sam trenirao kad se ti nisi ni rodio i danas dan svaki dan osim nedjelje , nesumnjam ja u tvoje sposobnosti nego su ta dvojica nesposobni
 
Član
ma ko crni pojas zasluzi makar bio i prvi dan taj se ne boji ni 5 nasih milicionera .iako se tamo uci da izbjegavas sukob a ne izazivas...isto vazi i za sprintere..al vala neka si kao da si mene pitao..oni su na strani tih tjkuna krimosa ljube im guzove pa misle mogu nas 'kokuze' je'at kako hoce..

tako mi drug oduzeo nedavno prvenstvo nekom tajkunu on stao dole kod policajaca i rakao im to i ovi ga zastave..i nijedan ne spominje prvenstvo prolaza nego kazu 'zns ti da on ima pistolj':)
 
hajd jednog izudarati pa i nekako ali dvojicu ?????
sa pendrekom i utokom????
i niko te nije priveo u stanicu ?????
gdje se to odigralo u kojem gradu????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top