kazna

kazna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:lol::lol::lol::lol::lol:
jell to dotle doslo:D

sve zavisi kakav si sa vlastima:D

jesul bili u civilu il u pederskim odjelima....

nece puno od 300-500KM i mozda "mjesec" tvorze:D ali mozda.....
 
ako su u civilu i nisu na duznosti, samo kazes da si se branio, samoodbrana, a u uniformi , hm... to ne bih preporucio, mogu natovariti raznih raznih optuzbi, povrede sluzbenog lica, ometanje rada, fizicki napad, bla bla bla, bruku toga.
Radije ga u civilu nafataj pa onda.....
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ako su u civilu i nisu na duznosti, samo kazes da si se branio, samoodbrana, a u uniformi , hm... to ne bih preporucio, mogu natovariti raznih raznih optuzbi, povrede sluzbenog lica, ometanje rada, fizicki napad, bla bla bla, bruku toga.
Radije ga u civilu nafataj pa onda.....

bili su u odori ;)
 
potuci se sa njima u civilu i ima velike sanse da ostanu bez posla, a ovako u svojim odijelima, :icon_smile:, su oni glavni i u pravu i mogu sami kaznu smisliti,
 
druze moj to je napad na sluzbeno lice i za to nema kazi neg odma na sviranje klavira "zatvor"

2zs8lec.jpg
 
Član
prelistaj malo zakone i sl novine na gogle...
ima toga dosta tamo pa ces onda znat na cemu si il si na konju il magarcu....jbg

ev ja ako nadjem postavim...

mozes dobiti uvjeta 2godine i 300-500KM kazne...
 
Član
Ako si bio sam a njih dvojica j*o si onda jeza u ledja bez obzira jesu li u uniformi il bez nje. Policajac je 0-24 na duznosti tako da ti to nije bitno ak su civili :D
Dobro nam je poznata danasnja situacija sa korumpiranim mupovcima tako da ce nasrat svega i svacega pa ce na sudu biti tvoja rijec protiv njihove.
E sad zavisi sta ce ti sve nakaciti tako da NIKAKO nemozes znati kolika ce ti kazna biti.

Ima ti i ta mjesta MawiGenius ;)
 
Legend
nedavno je od starog prijatelj, kada su ga zaustavili drotovi, poceo nesto da im sere sta ja znam, isprovocirali ga, i on zaganja tog jednog drota, i on se zatvori u auto, i ovaj mu razbije prozor nogom i udari ga dva puta sakomi razvali mu retrovizor.. dok je drot sjedio u autu, uglavnom da ne duzim..

doslo mu je negdje oko 500KM kazne, uslovno 6 mjeseci da ne smije uradit nesto slicno (to je bilo sa nekim popustom, jer je otisao tom drotu, izvinuo se, i onda zajendo sa njim otisao do sudinice, da bi mu ona "smanjila kaznu")

znaci brate, ako znaju tvoj identitet, ne pise ti se dobro..
 
Mrva je napisao(la):
Ako si bio sam a njih dvojica j*o si onda jeza u ledja bez obzira jesu li u uniformi il bez nje. Policajac je 0-24 na duznosti tako da ti to nije bitno ak su civili :D
Dobro nam je poznata danasnja situacija sa korumpiranim mupovcima tako da ce nasrat svega i svacega pa ce na sudu biti tvoja rijec protiv njihove.
E sad zavisi sta ce ti sve nakaciti tako da NIKAKO nemozes znati kolika ce ti kazna biti.

Ima ti i ta mjesta MawiGenius ;)



hehe ima neg sta :) .... ma iskreno da mu kazem mati mi radi u sudu pa ima bruku tih situacija pa tak rekla mi je kako se uvjek to zavrsavalo ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top