kazna

kazna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:lol::lol::lol: joj kralj si. ako ti sta bude, znaj da je raja uz tebe :lol: sa stokom ne mozes drugacije, treba i njih neko nauciti da nisu oni najmocniji jer imaju popisanu uniformu
ma ljudi ba, ako se dugo trenira, moze ih vise nasutati bez problema, vjerujte ;)

sta treniras?
 
Član
ma sta moras trenirati oni su sami od sebe nesposobni dovoljno je da vidis samo njihove face :( Da samo dodam kod mene jedan kolega je napao policajca i dobro ga premalatio samo su ga poslije nasli pa ga odveli u stanicu i prebili ga ko vola u kupusu ali nije vidio ko je bio kada su ga Gazili ugasili su Svjetlo:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Esmir_crx je napisao(la):
ma sta moras trenirati oni su sami od sebe nesposobni dovoljno je da vidis samo njihove face :( Da samo dodam kod mene jedan kolega je napao policajca i dobro ga premalatio samo su ga poslije nasli pa ga odveli u stanicu i prebili ga ko vola u kupusu ali nije vidio ko je bio kada su ga Gazili ugasili su Svjetlo:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

znam za jedan slucaj gdje su dva lika pravili nered u kafani i kad je dosla murija
oni su napali na muriju . Mlatili se oni tako dok jedan murijasa nije potego stoljpi
a zatim su njih dvojicu vezali i u stanici cijelu noc udarali i rukama i nogam i palicama cijela smjena ! jedan od likova je zadobio i potres mozga i rasjekli mu usne palicom !
drugi dan murija je podnjela tuzbu protiv njih dvojice za nanosenje teskih povreda policajcima sa atestima doktora !!!
I danas dan njih dvojicu handre kad ih zaustave !!!

ja mislim da je to kod murije neki ritual kad napadnes jednog svi se svete
zbog toga mi nije jasno da ih napadnes a oni nista
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top