kazna

kazna

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ovako raja sinoc mi jaran gasa kroz grad bla bla bla i kod pozorista murija i idemo mi nekih 120 i izleti mu lik na cestu i on pocne kociti i stane i sad ajd da ne duzim poce da sere i 116 na radaru ga uhvati i vamo tamo kaze moram pisati on u pricu kaze morm te u stanicu vodit jer nema 2 god vozacku i ajd izvuce se za to nekkako moljakao ga i lik mu zapisa adresu ime oca i ime njegovo i prezime u bijeli rokovnik kaze ja ti ne mogu nista pomoci vidi sa suddijom on ti sve odredjuje kolika je kazna i sta vec e sad molim vas al tacno ko zna sta bi mu moglo doci da mu uzmu vozacku i na koliko vremena koliko para ako ko zna kakve su kazne i to nek napise ovdje pls
Hvala
 
Član
sta sudija odredjuje? on mu mora odma reci koji prekrsaj je napravio i kolika je kazna i eventualno odma mu uruciti kaznu..
 
Član
JD. je napisao(la):
ne mora odmah, mogu mu nalog poslati i postom

napisao sam eventualno odma, znam da mogu postom, ali to ti je malo drug slagao sto je rekao da sudija odredjuje kaznu..il je toliko glup da nezna zakon i clanove..:lol::lol:
 
a fazon je sto je njmu drot rekao da mu suddija odredjuje kaznu i koliko ce mu vozacku uzeti i koliko ce para platit reko je ovako"ja ti ne mogu nista vise pomoci sve je do sudije kad odes kod njeg placi moli se njemu ja ti nista ne mogu pomoci" eto i priajvu mu napisao
i nije fazon ko je glup ko nije vec sam bio tu i slusao sve to tako da ako nemas pojma molimm te ne nabijaj postove bezveze na glupotima ako znas reci ako oces ako nemas pojma suti pametniji si
 

JD.

Član
nista, nek se bar proba malo izvuci, jer preko 50 preko ogranicenja je povelika kazna

da ga je bar uhvatio radar do 110 dobio bi 100 KM 1-2 boda i mjesec vozacke ...
 
doci ce nalog i za sta ga terete a na njemu je da se slozi ili ne ako s slozi odma placa uz onu uplatnicu a ako ne onda tek na sud se ide a nece dobiti poziv za razgovor kod sudije prije naloga za sto ga terete
 
Član
ma to je lozionicka nema vise sudija nista s kaznama. mene su 100 puta tako zapisali i obecavali da nece doc, pa uz neku kaznu doda pojas koji nije spomeno i pise u dnu naloga kad mi dodje na adresu "Okrivljeni nije htjeo da prihvati prekrajni nalog" ma mogu radit sta hoce. zato kad me zaustave znam da ce me pisat premuntam ga da mi pise pojas i cao:D
 
ok hvala ljudi ugl nema mu pomoci nikako najbolje mu je da se poklopi i sve prizna bice bezbolnije :):):)
po djepu naravno
 
Ja znam za radare da je foliranje da se ne moze brisati sa radara, da je povezan sa centralom, bla bla, to je cista lafina, uvjerio sam se da mogu brisati, kada to hoce!!!
 
Minimalno 100 KM i 1 mjesec zabrane ali posto je gradska voznja onda vise od mjeseca...

U ZOBS-u stoji slijedece:


i672488_untitled.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top