kazna za voznju bez vozacke dozvole

kazna za voznju bez vozacke dozvole

Član
Siljin je napisao(la):
Kakvi su sada zakoni vidim da je ovo podavno napisano?

Ja sam prošle godine uhvaćen bez vozačke(tačnije me čekali kod kuće :D) itd. na skuteru i dobio sam poziv na sud i novčanu kaznu od 100 do 300 km za vožnju bez vozačke dozvole.I opet mi se isto desilo 3-4 mjeseca poslije i opet dobio poziv na sud i novčanu kaznu,ali niko mi nije ni spomenuo zabranu polaganja,dok je rođak od jarana ove godine dobio zabranu polaganja :icon_rolleyes:
 
Član
Ja bas skoro pitao komsiju koji je u saobracajnoj policiji...kaze 2 god zabrane polaganja .. 300-1000 KM novcana kazna...
 
prije 4-5 godina kad su me uhvatili nisam imao polozeno.... ja dobio 100KM i 2 boda kad dobijem vozacku. Od starog auto i stari nije dobio nikakvu kaznu ;)
i nije bilo nesto da sam naletio na dobrog,jer sam pred njih upao pod blokadom,lagao o godinama itd... i opet 100 KM SAMO :D
 
Član
Siljin je napisao(la):
Znači da ja pilam :D

http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika/izrecena-presuda-za-stravicni-udes-na-skenderiji-mirsadu-subasicu-12-godina-i-cetiri-mjeseca-zatvora

drug kloni se belaja :smajli33:
 
Ja sam dobio 105 km,nisam imao vozacki polozen,saobracajne,licne ma nista :lol: i vozio sam 32 km/h brze od ogranicenja,ali izgleda policajac bio raspolozen pa mi nije zabranu zvizno:D
 
Član
tema je stara pa samo da provjerim kakve su sada kazene za voznju bez vozacke, znam da to nije uredu, ali ja to samo radim kad nesto treba dovuci kuci, znaci samo po potrebi, jer mama ne smije vozit, a otac je vani, zivim na selu tako da nema puno policije, tacnije dodju samo kad je kakav belaj, pa bi volio samo znat kakve su kazne da se pripremim ako me slucajno uhvate, falim mi jos pola godine do polaganja, pa nebi volio da dobijem zabranu od dvije godine, hvala :)
 
Top