kazna za voznju bez vozacke dozvole

kazna za voznju bez vozacke dozvole

BHT Ovisnik
kakva zabrana,toga nema,ukinuli prije 2 godine,mene su predprosle godine u 10-om mjesecu uhvatili,ja taman kupio jettu,godinu prije neg cu polozit,i nisu htjeli pricat o tom da se dogovorimo nego pravac pred njima kuci,tamo vamo pitam sta ce biti,ocel biti zabrana,kaze znat ces sve kada polagao,bas bezobrazni bili,onda vec dosla sljedeca godina 7. mjesec,mj anapunio 18 isti dan polagao testove bez ikakvih problema,odmah polozio i vozacki bez problema,dobio vozacku sve super,doso 10. mjesec ,tocno,al bas tocno godina dana od kad su me uhvatili, uhvatili me 20.10.2009,kad dođe plava koverta 19.10.2010 naznacena na mene,pise da se trebam pojaviti na sudu za 5 dana,odem tamo,pitaju me gdje mi je advokat,reko neznam da treba,sam cu se branit,dadnu mi nekog ko savjetnika,ispitao me sve kakav sam,sto skola,sto obitelj,materijalno stanje,bas sve sve,onda jel volim auta ovo ono,na sudu bila 2 policajca,trebala su 3,nije bio bas taj sto me zaustavio,tamo vamo kad kaze posto sam dobar,dobit cu ukor-opomenu kao da to vise necu ponovit,a i nemogu jer imam vec vozacku, samo cu platiti 50km za troskove suda,kaze zabrana ne postoji,kada te prvi put uhvate bez vozacke ide kazna 100-300km + kazneni bod kad polozis odmah ti pisu,ako te drugi put uhvate kazna ide od 400km do neznam koliko i isto kazneni bod,nema nikakve zabrane,znaci fino kad pozovu na sud samo budi dobar i priznaj krivicu,ako mozes pricaj da si u sto slabijem materijalnom stanju i proci ces bolje,u najboljem slucaju samo troskovi suda 50km kao ja,u najgorem 300km + 50km troskovi suda
eto ja se raspirao i vise nego sam trebao,valjda je od pomoci:D
 
Početnik
Takodje kazna ide i osobi koja je dala vozilo.Ali to bas ako drot kenjac neki ali ugl i vlasnik vozila moze dobiti ogromnu kaznu ;)
 
BHT Ovisnik
da,to sam zaboravio,vlasniku vozila ide 50km i kazneni bod,drot mislim da nema veze s tim,jer ide preko suda,vlasniku vozila dođe ubrzo kazna,za par dana,a tebi kad dođe predmet na sud:icon_smile:
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
da,to sam zaboravio,vlasniku vozila ide 50km i kazneni bod,drot mislim da nema veze s tim,jer ide preko suda,vlasniku vozila dođe ubrzo kazna,za par dana,a tebi kad dođe predmet na sud:icon_smile:

Ali zna ici i do 1500km jer isao sam 2 puta na sud radi toga a auto na tati bilo.Ugl sve ti zavisi kako na koga potrefis ;)
 
Cim sam vidio temu i poceo listat samo sam ceko kad cu volva vidit..:icon_smile:..hahahhahaha.....kad se sjetim tog kobnog dana.:icon_confused:..coek ima iskustva sa svacim....pitajte ga koliko je cd playera podijelio po gradu :lol::lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
samo ti djomla zajebaji,da ne budem imao iskustva sa nanosenjem tjelesnih ozlijeda:lol::lol::lol::D

necemo spamati:icon_exclaim:
@sarajlic
nisam znao,ja sam mislio da meni uopce nista nece doc,kad tocno godinu nakon sto su me zustavili dođe,dan manje od godinu dana,i tek onda sam se raspitao sta kako,znam ovog sudca sto je taman otisao u mirovinu i sve mi rece,i eto cak sam uspio proci sa samo troskovima suda,samo bit fin tamo pred sudijom i priznati sve:D
 
Početnik
CoL3 je napisao(la):
samo ti djomla zajebaji,da ne budem imao iskustva sa nanosenjem tjelesnih ozlijeda:lol::lol::lol::D

necemo spamati:icon_exclaim:
@sarajlic
nisam znao,ja sam mislio da meni uopce nista nece doc,kad tocno godinu nakon sto su me zustavili dođe,dan manje od godinu dana,i tek onda sam se raspitao sta kako,znam ovog sudca sto je taman otisao u mirovinu i sve mi rece,i eto cak sam uspio proci sa samo troskovima suda,samo bit fin tamo pred sudijom i priznati sve:D

Da,da.Ja sam imao srecu pa mi je sudija prijatelj od tate.Kao i ti priznao krivicu,dobio 20km sudskih troskova i 2 kaznena boda X2 jer 2 puta me zaustavljali.Nakon toga nisma drzao volan porodicnog auta dok nisam polozio :D
 
Član
NeverMind je napisao(la):
ovo je lijepo znati :cool::cool:

sto se lozis bolan, da se smije vozati bez vozacke ta dozvola ne bi ni postojala
nemoj napravit zijan bez vozacke, onako kako sam to ja uradio, pusti price, zna se red, prvo dozvola pa onda kuliranje po gradu
iako znam da to i sad radis, bez dozvole:icon_mad::icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
ovo je lijepo znati :cool::cool:

sto se lozis bolan, da se smije vozati bez vozacke ta dozvola ne bi ni postojala
nemoj napravit zijan bez vozacke, onako kako sam to ja uradio, pusti price, zna se red, prvo dozvola pa onda kuliranje po gradu
iako znam da to i sad radis, bez dozvole:icon_mad::icon_mad:

ma vala cu i voziti ova 4 mjeseca pa kud puklo da puklo :lol:
 
Član
Tooo mi recite, ovo se traži
Boli me ču*a, ode sada sa autom u grad :cool::cool::cool:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top