Kazna za prekoracenje brzine

Kazna za prekoracenje brzine

Član
Ocekujem jednu kaznu, inace mislim da me je radar uhvatio, ogranicenje 60 a vozio sam otprilike 150. E sad zanima me zna li neko kolika je kazna po novom zakonu, znam da su 2 boda ali nisam siguran na koliko je oduzimanje vozacke 3 mjeseca ili vise, i ne znam koliko će kazne biti 400KM ili vise i takodje ne znam da li ne za to mogu krivicno goniti ili poslati psihijatru. Ako je neko upucen da mi odgovori, čisto da se pripremim..
Hahahah e svaka cast na postu, samo me zanima sa cime si isao sa golfom ili pasatom? Medutim pripremi se financijski jer ces morat dobre pare dati iako ima ono 50% popusta ako odma platis. Jedina dobra stvar je sto ne uzimaju vozacku odma vec mozes voziti jos pola godine tako, bar kod nas tako rade haha.
 
Član
Da pitam zna li neko, za koliko vremenski dolazi poziv da se preda vozacka na hladjenje, od dana prekrsaja i pisanja kazne ...
 
Član
Zavisi od toga da li te je slikao radar ili su te zaustavili, i iz koje opštine dolazi, meni je poslije 4 sedmice stiglo poslije zaustavljanja.

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Član
Zaustavili me i urucili mi prekrsajni nalog. Moja je opstina na kojoj i zivim. Koliko se dugo moze prolongirati predavanje vozacke
 
Top