Karbon folija gdje ?

Karbon folija gdje ?

Član
Znaci planiram da uradim karbon foliju na golf 2(hauba) gdje ima da se radi to u Sarajevu da nije skupo a da je kvalitetno i koliko moze da izdrzi ta folija na haubi da se ne odlijepi..??
 

MTR

Član
peljto je napisao(la):
Znaci planiram da uradim karbon foliju na golf 2(hauba) gdje ima da se radi to u Sarajevu da nije skupo a da je kvalitetno i koliko moze da izdrzi ta folija na haubi da se ne odlijepi..??

Kvalitetno a jeftino - ne postoji , tako je i sa odljepljivanjem , fus folija fus ljepilo , prava folija nije jeftina ( za tvoju haubu cca....90 KM ) , fusinu mozes uzet i za 15 KM na pijaci i sam sebi zalijepit pa koliko god da drzi
 
Član
MTR je napisao(la):
peljto je napisao(la):
Znaci planiram da uradim karbon foliju na golf 2(hauba) gdje ima da se radi to u Sarajevu da nije skupo a da je kvalitetno i koliko moze da izdrzi ta folija na haubi da se ne odlijepi..??

Kvalitetno a jeftino - ne postoji , tako je i sa odljepljivanjem , fus folija fus ljepilo , prava folija nije jeftina ( za tvoju haubu cca....90 KM ) , fusinu mozes uzet i za 15 KM na pijaci i sam sebi zalijepit pa koliko god da drzi

imam jos jedan problem poceo se lak guliti na haubi pa sam ja pokusao sprejem ofarbati i onda me lak u spreju zeznuo i sve je ostalo sareno i to sam mislio folijom da prekrijem hoce li biti kakvih problema zbog toga da se nece folija odlijepiti i koju foliju mi preporucujes da uzmem i jel 90 KM sa rukama..
 

MTR

Član
peljto je napisao(la):
MTR je napisao(la):
peljto je napisao(la):
Znaci planiram da uradim karbon foliju na golf 2(hauba) gdje ima da se radi to u Sarajevu da nije skupo a da je kvalitetno i koliko moze da izdrzi ta folija na haubi da se ne odlijepi..??

Kvalitetno a jeftino - ne postoji , tako je i sa odljepljivanjem , fus folija fus ljepilo , prava folija nije jeftina ( za tvoju haubu cca....90 KM ) , fusinu mozes uzet i za 15 KM na pijaci i sam sebi zalijepit pa koliko god da drzi

imam jos jedan problem poceo se lak guliti na haubi pa sam ja pokusao sprejem ofarbati i onda me lak u spreju zeznuo i sve je ostalo sareno i to sam mislio folijom da prekrijem hoce li biti kakvih problema zbog toga da se nece folija odlijepiti i koju foliju mi preporucujes da uzmem i jel 90 KM sa rukama..

jok , samo folija , a ako se guli lak .... ofarbaj to fino i cao , ne treba tebi folija
 
Član
MTR je napisao(la):
peljto je napisao(la):
MTR je napisao(la):
peljto je napisao(la):
Znaci planiram da uradim karbon foliju na golf 2(hauba) gdje ima da se radi to u Sarajevu da nije skupo a da je kvalitetno i koliko moze da izdrzi ta folija na haubi da se ne odlijepi..??

Kvalitetno a jeftino - ne postoji , tako je i sa odljepljivanjem , fus folija fus ljepilo , prava folija nije jeftina ( za tvoju haubu cca....90 KM ) , fusinu mozes uzet i za 15 KM na pijaci i sam sebi zalijepit pa koliko god da drzi

imam jos jedan problem poceo se lak guliti na haubi pa sam ja pokusao sprejem ofarbati i onda me lak u spreju zeznuo i sve je ostalo sareno i to sam mislio folijom da prekrijem hoce li biti kakvih problema zbog toga da se nece folija odlijepiti i koju foliju mi preporucujes da uzmem i jel 90 KM sa rukama..

jok , samo folija , a ako se guli lak .... ofarbaj to fino i cao , ne treba tebi folija


aha znaci folija nema veze s tim..a mislio sam foliju uraditi crnu auto je tamno plavo..koju mi ti preporucujes vrstru folije pozz
 
Član
Ja sam tebi fino napisao, kontaktiras ljude, odvezes im auto, oni ti zalijepe ti platis i to je to..
 
Član
bojanDC je napisao(la):
Ja sam tebi fino napisao, kontaktiras ljude, odvezes im auto, oni ti zalijepe ti platis i to je to..

pa dobro i na forumu su ljudi pa se malo konsultujem s onima koji imaju vise iskustva koju foliju da izaberem koliko je to izdrzljivo i sl a kad dodjes kod ljudi koji rade to oni gledaju vecinom samo pare da ti uzmu
 
Član
ma farbaj to a imas sad folija i u boji auta i matt folije i sa sjajem sve je do tebe i koliko ti mislis iskihat para..koliko para toliko muzike..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ma farbaj to a imas sad folija i u boji auta i matt folije i sa sjajem sve je do tebe i koliko ti mislis iskihat para..koliko para toliko muzike..;)

ma najvjerovanije da cu farbat samo dok vidim jos gdje kako kolko :D
 
Član
farbanje i kvalitetna folija sto se tice cijeni ti dodju skoro isto, i folika da se zalijepi fino treba 100 KM minimum a toliko i farbanje kosta ;)

Prednost je sto se hauba moze skinuti pa samo nju farbati i lakirer je ubaci u komoru dok se susi drugo neko auto usput tako da jeftinije dodje ;)
 
Top