Kakvu dizalicu koristite?- pitanje za spustene.

Kakvu dizalicu koristite?- pitanje za spustene.

Član
sub3r je napisao(la):
hmm, ne znam ovo za dasku... mogao bih jedino staviti 2-3 male daske iza tocka pa u rikverc da se penjem postepeno, naprijed ne mogu ni dasku zavuci :icon_rolleyes:

sto rece mtopic, ovakva bi najbolja bila
01_car_jack.jpg


zna li neko u kojem autu su dolazile ovakve, da idem potraziti.

ako mene pitas ovakve dizalice ja nebi uzimo imo sam brzo se sje.ala ja kotistim onu sa tockicima podvucem i digjem jer mi alfa nije toliko niska mogu, a nez bgm za tebe bas sam gledao po piku al nema nijedna niza :icon_rolleyes:
 
imam ti ja ovakvu , bar mislim , morao bih provjeriti sutra...
ako ti moze sta pomoci naletis da probas ako bude odgovarajuca...
 
Član
oko 4cm do praga, odnosno do onih klinaca za podizanje auta.
Dino, provjeri bgt imas li je i vidi koliko je "debela" kad se sklopi... pa cemo skontati nesto ;)
 
Član
imam ja dizalicu fabricku od mog Pola, skroz je tanka kad je sklopljena, dodje u onom koferu nazad, ubijedjen sam da ona moze stat

slika-73734-2011-10-1320073016-velika.jpg


ovo je iz audijevog seta, moja je slicna ovoj, mislim jos niza nego ova
 
Član
Daska ili nesto sl. tito, mada doticna ne moze ni kod mene pod branik uci, ali zato je postavim tik ispred tocka i tako rijesim problem ;)
 
Hondina fabricka je ova "romboidna" i nema ljeba da je podvucem pod auto, zato sam capio od stare iz Seata ovu sto Armin postavi i moze nekak, moram je skroz sklopit, al uglavnom ona je do sad jedina koju mogu poduv ispod, a i meni je prag oko 4-5 cm od poda
 
i kod mene je ova romboidna , moglo bi se nesto izmajmunisati da se digne , ako si sutra dobar s vremenom naleti da popijemo kafu i da zakucamo , uradjena mi je tek cesta u ulici , pa se moze fino raditi.
 
Član
s ovom dizalicom sam danas dizao mini cuperS, spustan je koliko moze da poluosovine ne zapinju za asfalt, knap je stala dizalica;)
 
Član
Hvala Dino ali uspio sam nesto iskemijati sa mojom starom dizalicom. Brusilicom sasjekao jedan cosak, na ravno zavario komad metala, zbrusio visak... sad udje knap bez icega, ali za svaki slucaj se popnem na komad daske debljine 2.5cm. Sto se mene tice, rijeseno je :cool:
 
Top