Kakvu dizalicu koristite?- pitanje za spustene.

Kakvu dizalicu koristite?- pitanje za spustene.

Član
Bas me zanima kakve su kod vas dizalice, nek mi neko predlozi neku da idem traziti jer ja sa svojom ne mogu dici auto nikako, ne mogu je podvuci pod auto. Ima li kakva plitka, tj. niska dizalica. Sa ovom se vise ne mogu zajebavati, moram auto parkirati na livadu pa iskopati rupu pod pragom da bi je postavio. :icon_rolleyes:
Ili kojom uopste metodom dizete auto? Hocu jos da ga zavrnem :D
 
Član
onu hidraulicnu,uzmes za blatobran podignes malo i neko poturi :lol: (ja svoj odvalio tako haha istruho :D)
 
Brate koristis klasicne dizalice samo nosi dasku uvijek u gepeku , najjace rijesenje fino se prvo popnes tockom na dasku i onda fino ko hadzija zavuces dizalicu bez problema
 
Član
kod mene prednji dio auta nizi od zadnjeg i nema sanse podvuci dizalicu ispod prednjeg dijela.....pa koristim 2 dizalice, prvo malo dignem zadnji dio (samim tim podigne se malo i prednji) pa onda podvucem dizalicu pod prednji dio:cool:


.....a nije lose ni ovo sa daskom;)
 
Član
Najbolje su one dizalice sto su skroz niske i vodoravne, a kad je odvrces sredina se razvlaci i formira se kao romb ... te su najprakticnije ... pronjucaj malo po otpadima. Cini mi se da su francuska auta najcesce takve imala
 
Član
hmm, ne znam ovo za dasku... mogao bih jedino staviti 2-3 male daske iza tocka pa u rikverc da se penjem postepeno, naprijed ne mogu ni dasku zavuci :icon_rolleyes:

sto rece mtopic, ovakva bi najbolja bila
01_car_jack.jpg


zna li neko u kojem autu su dolazile ovakve, da idem potraziti.
 
Član
Danas sam bas od clana Boost666 dizao Scirocca napatih se ko nikad ahhah :D sva sreca moze mu nekako ona orginalna dizalica uc na sredinu auta pa sam ga nekako digao tako :cool:
 
Član
kod mene je ova kao sa slike i ne moze da stane ispod.....probaj ovaj fol sto ja koristim (ako moze stati dizalica ispod zadnjeg dijela auta)
 
Član
e jbg... nekako mi se cini tanja nego ova moja :icon_rolleyes:

ma kakvi, ne moze ni naprijed ni nazad :D
 
Član
nista uzmi deblju dasku ili ti ga "štaflu" od 10-15 cm, jedan kraj srezi da se mozes lakse popeti.....neznam kako bi drukcije
 
Top