Kako ugraditi Coming home/leaving home?

Kako ugraditi Coming home/leaving home?

Član
Zna li neko kako bih ovo mogao napravii kod sebe kao na ovom klipu ?
Ovo sa maglenkama i da mi sijalice sa duga svijetla rade u pola snage a da mogu da blicam sa njima da ih koristim kao dnevna ?
 
Član
VCDS, vrlo jednostavno, ima milion klipova na youtube kako to, a ima i ovdje na forumu mislim da sam ja nekome slao screenshotove
 
Član
Koji auto je u pitanju? Jel imas svjetlosni senzor ili modul koji podrzava ch/lh?
U pitanju je Golf 4 nemam senzore za svjetla pa sam zato postavio pitanje kako uraditi ovo kao na klipu sto sam postavio gore
Jer znam da mogu napravit ch/lh ako bih kupio prekidac sa senzorom za automatska svjetla
 
Član
Najbezbolnije i najjeftinije od sve ga ti je kupi gotovi modul, kosta 30 eura, i stelas si koja svjetla zelis da ti se pale i vremensko ogranicenje. Imas i njih cak sa senzorom
 
Član
Najbezbolnije i najjeftinije od sve ga ti je kupi gotovi modul, kosta 30 eura, i stelas si koja svjetla zelis da ti se pale i vremensko ogranicenje. Imas i njih cak sa senzorom
Bas sam gledao sad na ebay automatska svjetla sa senzorom za golfa 4 i imaju ch/lh modul u sebi
E sad kako bih ja mogao ovo odraditi sa dugim svjetlima kao na videu posto mi zao da mi gore xenoni po danu pa sad koristim maglenke samo sto su moje u mrezicama dole
Pa kad bih mogao napravit da mi kao dnevna radi sijalica od dugog svjetla 30 do 50% ?
 
Član
Svjetla nemaju "ch/lh" u sebi", malo si pomjesao to, jer svjetla samo radu "po naređenju". A to sto zelis da ti duga rade na pola intenziteta se rijesi pomocu releja. To ti moze napraviti elektricar.
 
Član
Moze i pola intenziteta preko VCDS se ustimat haman za sva svjetla. I ne treba ti prekidac za automatski svjetlo moze se napraviti i sa obicnim.
 
Član
Svjetla nemaju "ch/lh" u sebi", malo si pomjesao to, jer svjetla samo radu "po naređenju". A to sto zelis da ti duga rade na pola intenziteta se rijesi pomocu releja. To ti moze napraviti elektricar.
Znm to da nemaju ali nasao sam modul na ebay za ch/lh i ima senzor za svjetla i uz njega se dobije prekidac kao u golfa 6
Mozes li mi reci koji relej ide ili neku semu da to sam sebi uradim
 
Top