Kako se zove firma za tapaciranje... ?

Kako se zove firma za tapaciranje... ?

Član
bum ga zval, jer moji su fuj-bljak-kita-***** ko pita......popustio ljepak nakon 3 dana ljetnih vrucina :( ....drugi put je izdrzao 5
 
Član
evo cisto da vidis kako rade, iako izgleda da ne rade to sto ti hoces http://m-gratex.com/autopresvlake/Katalog.html
 
Početnik
kod esmera ti je presvlacenje komplet sjedista 1000 km, al brate kako uradiiii...perverzno bgm..
 
Član
almir_gr je napisao(la):
M-Gratex Gradačac ti samo rade presvlake za sjedista i tapaciraju krov, i sjedala isto mogu tapacirati, koliko znam, a skoro sam isao tapacirunge na vratima ne rade.. Sto se tice njihove kvalitete, u autu imao 4 godine prevslake, i prodao ga, presvlake i do posljednjeg dana bile kao nove, niti je se gdje poderalo, niti ima oni "bora" da su sta, sto se presvlaka tice definitvno ih preporucujem.... A, sto se tapacirunga tice, to ne rade...

Ma nije valjda da su prestali tapacirati vrata...Prije 5 mjeseci kod mene drug radio pasata 5 (presvlake i vrata) za 530KM i extra ispalo. I dan danas sve dobro drzi...:cool::cool:
 
Ocigledno da su poceli i to raditi, sa rodjakom ja isao, on htio na trici raditi, pa mu rekli da ne rade, ocigledno sam se prevario hhehe, aj' svi grijesimo :D...
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Ocigledno da su poceli i to raditi, sa rodjakom ja isao, on htio na trici raditi, pa mu rekli da ne rade, ocigledno sam se prevario hhehe, aj' svi grijesimo :D...

Ma u redu je druze, bio si me zabrino da ne rade.Ja sam planirao tapacirati i kad god budem radio idem kod njih jer mi se stvarno svidja kako ljudi rade a nisu nesto ni skupi i sta mi se jos svidja jeste da imaju veliki izbor dezena;);)
 
Član
Evo j apitao za crnu kozu i zlatni vez, 200 marki sva 4 tapacirunga, i 1000 za siceve, znaci 1200 komplet bibi...paprikali, ali valjda se isplati jednom dati pare i da si miran....
 
Član
a cuj to je prava koza vrhunske kvalitete tako da se itekako isplati esmeru platiti. gledo sam njegove radove i to je po meni savrseno.
 
Član
to tibore cijene u ovom m-gratexu ili esmer:icon_question: tapacirunzi nisu ni skupi, ali sjedista, nezz, mogul se za te pare malo "isprofilisat"... cim se popravim finansijski valja i meni ganjat tapacirunge, oni svijetli, ko zgrade su kod mene, katastrofa za odrzavat :icon_mad: opet i kvalitet se placa
 
Član
to je kod esmera cijena.
a cuj kvadrat koze je cca 30 eura a za jedan auto tipa bmw e30 kao kod mene treba 13 do 15 kvadrata koze pa skontaj kolko tu ode materijala. a treba racunati i da esmer na poklon odradi volan i rucicu mjenjaca a to je isto 200 km da das nekome da odradi.
 
Član
da naravno da radi pravom kozom :)
ima ovaj u citluku sta radi eko kozu 450 KM sve uradi i onako solidno ali eko koza i prava koza ko nebo i zemlja razlika
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
pitaj eso-sa clana, on je kod tih radio sjedista, drama kako su uradilii

Nisam odavno bio na tuningu ,pozzzz raja ,vidim da se Eso usutio za sjedista ,pa reko da se sam reklamiram kad on nece da kaze ko mu je radio sjedista :-(( :))
Ja sam radio esi sjedista i uradicu jos kome god treba :))
Tahir Kiseljak 061930326
 
Član
ja bih trebao uraditi nebo za keca, pa me zanima ima li ko broj od tih momaka iz gradačca...ili ako ima neko u tuzli da to dobro radi...;)
 
Top