Kako se zove firma za tapaciranje... ?

Kako se zove firma za tapaciranje... ?

Član
Ej ljudi imali ko broj i kako se zove ona firma gore iz Sarajeva ili odakle li vec, sto ima licencu da tapacira za VW vozila...to mi je netko jednom rekao ali sam zaboravio ?

Hvala puno ;)

Znaci hocu broj te firme sto po licenci radi, ne trebaju mi nikakvi brojevi haus-tapacera ili " imam ja komsiju drama radi", vec sam kod takvih pokusao i dobio kitu a bacio pare...sve se razljepilo, koda sam sivao od jutanih vreca, fuj !:cool:
 
Član
koliko ja znam najpoznatija firma u Sarajevu koja se bavi tapaciranjem je Autotex Pazaric. E sad da li imaju licencu za vw, nisam siguran. evo ti link pa provjeri
http://www.autotexpazaric.com/
 

LSD

Član
firma koja radi za Vw je iz visokog...a kako se zove ne znam...pogledaj u esso_sa temi pisao je on
 
Početnik
Prevent Visoko....i esso nije kod njih radio sjedista, nego je kod nekog lika koji iz Preventa moze nabaviti materijal, valjda...
 
Član
meni su u autotex-u rekli da oni rade za asu presvlake. asa im dostavi materijal (zeljeni dezen) i ovi to sasiju
 
Kao sto ja znam iz Visokog se samo izvozi koza za VW-Audi vozila, a neradi ni jedna firma u bosni tapaciranje sa licencom , i da rade nebi tebi privatno opet radili. Ja sam sebi pola godine trazio majstora za tapaciranje i vjeruj mi da imaju samo 1-2 u citavoj bosni sto se MAJSORI PRAVI za to ostalo je to kao kod tebe sto je bilo !!
 
Član
M-GRATEX Gradacac, neki dan rodjak uradio presvlake na golfu 4, kombinacija koza platno, predobro uradjeno a imas garanciju 3 godine.... predobro izgledaju
 

IGY

Član
tibor987 je napisao(la):
Boss imas li slucajno sliku da okacis, mene zanimaju savovi, po njima odmah znas na cemu si :D

Esmer iz Viokog cuda radi sto se tice presvlacenja
vidio si moja sjedista i evo dan danas su ista kao kad sam ih tek preuzeo a ima skoro 2 godine
 
Član
E da da, aj mi IGY daj broj, u tebe su extra sjedala, bas sam ih churio kad si na zadnjem SR-u u Mostaru bio...A jel dobro radi tapacirunge vrata i to ? Prvenstveno zbog njih trazim dobrog tapacirera...
 
Član
061 417 721 esmer
covjek radi vrhunski posao po prihvatljivim cijenama . kvalitet koze je na visokom nivou i sama izrada sjedala i garancija na uradjeni posao
 
M-Gratex Gradačac ti samo rade presvlake za sjedista i tapaciraju krov, i sjedala isto mogu tapacirati, koliko znam, a skoro sam isao tapacirunge na vratima ne rade.. Sto se tice njihove kvalitete, u autu imao 4 godine prevslake, i prodao ga, presvlake i do posljednjeg dana bile kao nove, niti je se gdje poderalo, niti ima oni "bora" da su sta, sto se presvlaka tice definitvno ih preporucujem.... A, sto se tapacirunga tice, to ne rade...
 
Član
ovi u pazaricu mislim da i ne rade tapacirunge, a presvlake rade extra,... kod mene su vec 11-ta godina, a nigdje se nisu ofucale ili popustile...

a vidio sam esmerov rad, nema sta covjek zna oko toga ;)
 
Top