Kako prepoznati baustelce na cesti :D

Kako prepoznati baustelce na cesti :D

Član
ja radim na ''bausteli'' vec 8 godina doduse farbanje i dekoracije ali opet kakva se tu ekipa skuplja :D ma kakva audicija i nadrealisti to ti je ko da gledas mumine u usporedbi sa jednim radnim danom na gradilistu sa 500 i vise radnika :D
 
Član
nesto jace nisam dugooooo procitao :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
danas su mi kod kuce bili baustelci sa dvojkom punom svacega :lol: i sad kad pročitah ovo upišao sam se :lol::lol::lol::lol:
 
Član
evo ovako da ja cujete sta moze stati u jednog golfa dvoojku, i ta dvojka 1.3b sve to izvuce na bjelasnicu... evo ovako ja i jedan majstor maltali objekat na bjelasnici, malo vecih dimenzija, odnosno fabrika za uzgoj pilica, i znaci da cujete sta dvojka povuce, mmozda necete vjerovati....
mjesalica, dvoje kolica, naravno limexovih, produzni kabal 30m, koturaca produzna 50m, 2 mistrije, 2 lopate, 3fangle, 2 vajservage, aluminijska letva od 2m, postavi se po dijagonali, 2steke cigara, hrana za 7 dana, za dvojicu ljudi, brusilica iskra, velika, hiltovka sa pratecom opremom, boreri, 2 cekica, rezervna guma, i ostala prateca oprema, 40l goriva,, kafa i kuhalo, rezervna odijela i obuca za 7 dana, ekseri, armiracka klijesta, 2 metra, olovke, testera, motorka naravno stilovka i jos dosta gluposti.... et to je ono cega sam se sjetio...... plus dvojicu ljudi majstor i ja.... tzv fizicar hehehehehe
 
Član
a najjace su im price o kurvaluku, jbt pa ljudi su pojebali cca pola bivse juge.... a kaze mi jedan majstor u sloveniji radio i karao dvije sestre blizankinje dvije godine, a nije znao da su blizankinje, ono svaki dan druga a on nije znao da su razlicite osobe..... joj pa reko sta si jbt..... :lol::lol::lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
mene je ovo presjeklo:
"Mjesta za još nekog na zadnjem sjedištu nema jer osim alata stoji i dijagonalno smještena aluminijska vaser vaga pa auto daje dojam da se radi o sportskom automobilu sa dodatnim ojačanjima."

:lol:

Jel te ovo podsjetilo na ono sto sam ti ja pricao?
 
Na ovo bi nastavak slijedio kako gazda sa Audijem bjezi nakon posla, a ostali baustelci su modificirali auta kao na Death Race-u pa ga ganjaju, razlog tomu je neisplaćena plaća, :lol::lol:.....u takvoj znanstvenoj fantaziji bubanj od mjesalice je na yugi da izgleda kao mlaznjak....:cool::cool:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ja radim na ''bausteli'' vec 8 godina doduse farbanje i dekoracije ali opet kakva se tu ekipa skuplja :D ma kakva audicija i nadrealisti to ti je ko da gledas mumine u usporedbi sa jednim radnim danom na gradilistu sa 500 i vise radnika :D

Nova klasa - Baustelac Peder

Voza obicno nabudjenu kockicu jer je to musko auto pa ga kolege nece prepoznat kao lokalnog shupak-utikaca. Obicno ima 2.5 motor rednog sestaka da breci i tutnji kako se ne bi culo landaranje kantica boje i ruzicastih cetkica u gepektu. Sa njim obicno ide 2 jako zgodne cure, i njih troje su najbolje prijateljice. Pricaju o nijansama i uzorcima, tko s cime skida boju za njeznih prstica a da se koza ne osteti ili nedaj Boze isusi. Vikendom to je pravi kurvar, visi u kafani sa prijateljima, u garazi pod autom promatra koji je koji dio i koja bi boja pasovala da se pofarba lafeta, a pod ljetni izlet smatra dolazak na Mostarsku pistu da se druzi sa "velikim deckima", ali ustvari promatra im guze i negoduje kako im njihovi 68 konja ne ide bok uz bok sa sportskom nijansom plave, zlatne ili bijele boje auta :D:D:D Obicno ce izazvati najsladje auto na pisti da se snjim potrka, kao recimo Peugeot GTI obavezno ventilasa, pa ce izgubiti od njega, a poslije trke slijedi pravdanje da su mu lose gume, nesto trokira motor ili da je nepravedno jer je taj slatki autic laksi i potom pravdanje zavrsi sa alfa-frajerskim " A sta cu jebo ga I.us" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Tibore, ti definitivno nisi dobar :lol:
 
Top