kako postati policajac u Federaciji?

kako postati policajac u Federaciji?

Član
Ovo je smijesno dragi ljudi sta vam je.
Jel neko od Vas mozda bio na ovom testiranju?
E pa ja jesam i dozivio sve ovo.Mozes ti jarane biti spreman kao Jean Claude Van Dame al ti djaba sve.
Tamo ljudi dobijaju posao koji se ni ne pojave na ovim testiranjima fizicke spreme i znanja.Znaci covjeka nema ni na jednom spisku a dobio je posao.
Radis neki test, i znas da si prije toga mozda trcao kovertu za 24 sekunde, kod njih zavrsis a on ti kaze rezultat od 30 sekundi.
Treba ti druze jednostavno ovo: stela do jaja al bas do jaja, znaci da ti je otac tamo ili neki tetak,amidza ili daidza neka faca ili dobro platis nekome ko tamo ima dobru poziciju da ti ovo sredi.Inace te nema nigdje.
Ja sa faxom nisam prosao, i sa extra dobrim rezultatima fizicke spreme, nemam ti sta vise reci.
Nego se ti prvo obezbjedi za stelu,a fizicka sprema manje vise, ne moras se cak ni pojaviti kao neki, sto je slucaj bio kod mene na polaganju.
 

MTR

Član
Berza , svaka cast , upravo tako , momci koji valjaju ne prolaze , al zato u muriji vidis koscate levate koji kesu s pijace ne moze donijeti , a kamo li da zaganja nekog ili da se odbrani od npr. Eke :D

Dajdja je dajdja , ako ga nemas popuslama ti je da si rodjeni Jerome Le Banner :lol::lol::lol::lol:

Ja drzave , j*em ti hlj*
 
Član
MTR je napisao(la):
cedic je napisao(la):
jedini preduvjet ti je da znas ili citat ili pisat.oboje nije potrebno:lol::lol:

:lol::lol:

jel ima na tom vasem drotovskom faxu odsjek forenzika ??

Prvo to nije drotovski fax! Razlika predmeta izmedju ovog "drotovskog" faxa i Pravnog fakulteta je 7 ispita! I mi smo imali i krivicno pravo i krivicno procesno,i ekonomiju i ljudska prava i sociologiju i psihologiju tako da.... Prvo malo info,pa lupanje! A forenzika ima ali kao predmet na fakultetu,tj. jedan od dijelova predmeta kriminalistika!
 

MTR

Član
e moj bravo , nisi ti mene skontao da se zezam , ;) , znam bolan , bratova zena studira taj drotovski fax :lol::lol::lol:
 
Član
i prije nego sam je otvorio.. znao sam ko ce zahebavati :D

@ AdnaNsa, hvala druze, pomogao si dosta... posalji mi svoj mail na PM ako moze ;)
 
Član
jbt nemozews vise lako postati ni policajac al j*a je doci sada mora biti neko da pogura malo ili nista dzabe naprazno
 
Član
izvinjavam se sto dizem staru temu ali eto mislio sam da ne otvaram novu:icon_smile: jel neko nesto zna o SIPA-i imaju i oni neke konkurse jel se tamo moze upasti samo sa VSS ili moze i sa SSS
 
Član
kad skupis 20 milja dacu ti svoj br.mobitela pa nazovi......;) i vidjeces kako se postaje policajac....
 
Član
znaci ima vas koji bi u lezihljebovice da budu na budzetu da ne rade nista i da budete zadovoljni sa 1300 km . Ne mogu da vas shvatim . Mogao sam do sada raditi 150 x u drzavnim institucijama i to sam odbio . Bolje vrtiti 15 svojih nekih poslova i uzimati duplo vece pare ,a ne brinuti hocel te ko zajebavat.
 
Top