Kako otkljucati golf 4?

Kako otkljucati golf 4?

Član
ma neznam sta je radio, stari kaze da je pokusava sa zicom da napravi onu caku sa unutrasnjom kvakom, trebalo je da kada je povuce da se auto otkljuca ali nije htjelo, a to su probali odma na drugoj cetvorci i islo mu je.... to je bio neki baksuzluk i sta ces....
 
Član
ako cete razbijat staklo nikad ne razbijajte najmanje staklo, uvijek je jeftinije razbit vozacevo ili suvozacevo nego ono malo...
a moze se otvorit auto sa komadom zice na ovaj nacin, otvorio sam auta i auta na isti nacin.
samo na silu moras malo otvorit gonji kraj vrata znaci povuces i ona se uvrnu, tu stavis nesto da se ne vracaju i lagano omcu napravis i igras se dok ne potrefis.
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
ako cete razbijat staklo nikad ne razbijajte najmanje staklo, uvijek je jeftinije razbit vozacevo ili suvozacevo nego ono malo...
a moze se otvorit auto sa komadom zice na ovaj nacin, otvorio sam auta i auta na isti nacin.
samo na silu moras malo otvorit gonji kraj vrata znaci povuces i ona se uvrnu, tu stavis nesto da se ne vracaju i lagano omcu napravis i igras se dok ne potrefis.

moze moze,samo treba biti uporan. I ja sam htio isto da razbijem staklo,ali eto dali su mi klip,pa sam vidio da ima rjesenja;)
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
Ja sam probavao ovo sa spagom,ali dok ja uvucem spagu unutra petlja se skroz skupi i ne mogu da uhvatim pipak.....

Potpis i ja danas probavao kod sebe, i uspio jedino na VW Cady-u, u dosta auta krut keder i ne moze proc pertla, a da se ne zajebe onaj cvor sto steze pipak... I jedino na cady-u uspijem, a ima dosta auta u kojih uopce ne mozes provuc pertlu...
 
Član
treba se malo igrati dok ne nadjete adekvatan cvor, za koji treba puno sile da se stegne a da se to ne desi prilikom provlacenja kroz keder itd ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
jarane da vi ne planirate sta ovalat' hahahahahah

vidis da vjezbaju,ovo je sve bio fazon,da se dodje do informacija kako otvorit auto,sada ce se uvjezbat i klepat ce nam cd-ove iz auta:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
MTR je napisao(la):
jarane da vi ne planirate sta ovalat' hahahahahah

vidis da vjezbaju,ovo je sve bio fazon,da se dodje do informacija kako otvorit auto,sada ce se uvjezbat i klepat ce nam cd-ove iz auta:lol::lol::lol::lol::lol:
Jos samo da ti vidim na profilu lokaciju, i bez playera si, probao sam na tvom autu i pertla radi savresno! :lol::lol::lol:
 
najlakse ti je bilo jaci magnet 20tak cm ispod brave prislonis na vrata umotas ga naravno u krpicu da ne zeznes lak i povuces na gore...ima negdje klip za to...
 
Top