Kako otkljucati golf 4?

Kako otkljucati golf 4?

Član
E ljudi, jucer mi komsika ostavi kljuceve u svom autu i zakljuca mu se, svi rezervni kljucevi su osali u autu i neznamo kako da otkljucamo. Znate li vi neku caku?

EDIT: ima i zeder!
 
Član
imal na vozacevim vratima s unutrasnje strane dugme za otkljucavanje vrata,ako ima moze se otkljucat. Ja sam na isti fazon otkljucao passata 5 kada mi je ostao kljuc

Ja sam isto pravio temu o tome,ima negdje,pokusat cu da je nadjem. Dali su mi klip u kojem momak napravi malu kajlicu,drvenu,i zabije je u vrh vozacevih vrata, i onda je lagano gura,a gornji dio vrata se otvori,dovoljno da uguras metalnu sipku i dokucis dugme za elektronsko otkljucavanje vrata. Ja sam tako uspio. Konto sam da su vrata ostala savijena poslije toga,ali nisu,nema ni traga.Fazon je dobar sto jest jest,meni je auto bilo dva dana zakljucano u garazi,sa upaljenim svjetlima,niko nije mogao da ga otvori bez upotrebe drasticnih mjera,tipa razbijanja prozora i slicno

http://www.youtube.com/watch?v=M0v6O-sFl_g&feature=related

evo care klipa,na isti nacin sam i ja otkljucao passata,nadam se da ce pomoc;)
 
evo ti za ubuduce pokazi komsiji da ne mora lomiti nista

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5YJzpaz0tmw[/video]
 
Član
pa ima jos metoda s paljenom zicom i slicnime koje sam koristio i prije, al' ovo sam slucajno gledao prije par dana, i to je bilo prvo sto mi je palo na pamet, plus nisam bio ni blizu kuce, plus je bilo 1 ujutro :D
 

IGY

Član
trizex je napisao(la):
pa ima jos metoda s paljenom zicom i slicnime koje sam koristio i prije, al' ovo sam slucajno gledao prije par dana, i to je bilo prvo sto mi je palo na pamet, plus nisam bio ni blizu kuce, plus je bilo 1 ujutro :D

- bio si pijan i uspio si... veliki + :cool:
 
Član
Cuo sam i ja za svakakve metode, ali mi se ovo cini jednostavnije i od otkljucavanja sa teniskom lopticom..... :lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
trizex je napisao(la):
pa ima jos metoda s paljenom zicom i slicnime koje sam koristio i prije, al' ovo sam slucajno gledao prije par dana, i to je bilo prvo sto mi je palo na pamet, plus nisam bio ni blizu kuce, plus je bilo 1 ujutro :D

- bio si pijan i uspio si... veliki + :cool:

vjeruj da je potrajalo bar 15 min u odnosu na 15 sec kod ovih, otrijeznio sam se pritom, al' bogami uspio sam :D
 
Član
dobar i ovaj fazon sa pertlom,nisam to znao prije,kada je meni trebalo da sam bogdom znao za ovaj fazon,mogao sam lakse da otvorim. I fazon sa klipa koji sam ja postavio uspijeva,ja sam tako otvorio;)
 
Član
bogami tako golfa neces otkljucati zato sto se ono uvuce u vrata i nemas zasto uhvatit,a zadnje malo staklo skupo puno :D :D ima rijesenje arafciger i u bravu mora otvoriti nisam probavao ali sam bio prisutan ista stvar bila u passata
 
Ali zato valjda moze uhvatiti za kvaku, ako ima prorez da pertla prodje pa da stegne. Ne kontam eto ostavio je sve kljuceve u autu, ali da se sam zakljuca, taj sistem jos nisam vidio. Znam jedino kada otkljucas a ne otvoris vrata da se sam zakljuca, a posto ne otvoris vrata, onda su kljucevi naravno kod tebe.
 
Član
hehe pa sigurno mu druze nije radila jedna brava ili dok su vrata bila otvorena on zakljucao i kad je zatvorio vrata napravio posao :D
 
Top