kako mogu tun golf 2 1.6 TDI sve nacine koji su moguci?

kako mogu tun golf 2 1.6 TDI sve nacine koji su moguci?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
180 pa nije to GreenDevil :cool::lol: daj njemu koji krug gore na pisti nek ga razradi :lol:

Ostavi auto takav kakv je ako nemas felgi uzmi seb kakve fine neku muziku, xenone il nesto, umjesto sto bi bacio pare na kojekakve prerade motora od kojih nema hajra ;):lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
180 pa nije to GreenDevil :cool::lol: daj njemu koji krug gore na pisti nek ga razradi :lol:

Ostavi auto takav kakv je ako nemas felgi uzmi seb kakve fine neku muziku, xenone il nesto, umjesto sto bi bacio pare na kojekakve prerade motora od kojih nema hajra ;):lol:

jednom smo dok je 1.6 bio išli oko 185!
ja mu doniro cooler, ali mu je crko procesor! ko on ga ćero u crvene obrtaje vas dan! hehe :lol::lol::lol:;)
 
nadji sebi 1.9TD 55KW iz Golfa mk3, sve mu odgovara i nosaci i elektronika i mjenjac i postavi mu Intercooler ispred ili ispod hladnjaka i vidjeces razliku a okani se tuniranja tog motora ovo ti govorim iz iskustva jer sam 2 motra sprzio i moze ic 180 al samo da ga nabijes i pustaj gas za njeg ti je 130-140km/h plafon.pozzzzz
 
Fiste je napisao(la):
Bokili je napisao(la):
ide on 180 kmh , al ako ga baciš sa zgrade !

Hahahahah svaka cast bokili, odlican komentar.:cool::cool::cool:
Aj neka se slazemo barem na bh forumu, kad ne mozemo na ak crankshaft-u. ;)

MTR je napisao(la):
ajd sad ne zezajte coj'ka , ipak je to 1,6 TDI :D

hahahahahah.................jesmo i mi glupi pa gdje ce mo to zaboraviti.....:D:D:D:lol::lol::lol:



moze taj motor navuc 180km/h(na satu 190km/h) al ne moze se drzat ta brzina
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Fiste je napisao(la):
Bokili je napisao(la):
ide on 180 kmh , al ako ga baciš sa zgrade !

Hahahahah svaka cast bokili, odlican komentar.:cool::cool::cool:
Aj neka se slazemo barem na bh forumu, kad ne mozemo na ak crankshaft-u. ;)

MTR je napisao(la):
ajd sad ne zezajte coj'ka , ipak je to 1,6 TDI :D

hahahahahah.................jesmo i mi glupi pa gdje ce mo to zaboraviti.....:D:D:D:lol::lol::lol:



moze taj motor navuc 180km/h(na satu 190km/h) al ne moze se drzat ta brzina



Nema teorije da navuce 180km/h, komentar ti je glup, kazes sam moze navucim a ne moze se drzati ta brzina, pod tim podrazumjevas zaleti ga nizbrdo pa ce i zakucati............:lol::lol::lol:
i jos jednom zaboravite te gluposti, mozda on vama ispise 180km/h, ali vi prije toga provjerite kolko vam sat laze...............
Njemu u prospektu pise da moze ici 164km/h i tako mani te se gluposti.
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Ja imam u Golfu ll taj 1.6TD+i.
Menjac mi je 2Y od gti-a 16v,snop 5brzine od 1.9td-a.
Posto je externi vest gejt,dignut je pritisak na 1.3 bara.
Naravno pusten dotok goriva.
Tako da taj 1.8GT 90ks,TDi 110ks i stilo 1.9jtd mogu samo da gledaju auspuh.
Prosle godine u Zivinicama mislili da je unutra tdi 130ks.- stajao pored plave dvojke VR6 od Dragana iz Otoka.
I da,slajfa 1 i 2 brzina kad puhne turbo na 16-ticama 215.40.
Moze da se tunira ali je kratkog veka.


Pozdrav
 
Član
Ljudi vi stvarno veze nemate kad tako pricate, ja imam kolegu koji je radio generalku na golfu i izaslo ga 2 500 maraka, stavljao orginalne dijelove i golf je mogao ici 165km/h, nije moga vise. Prije generalke imao je sat ko kod vas(naravno koji laze 20-30km/h) golf je isao 180km/h.
Druga je stvar sto ste vi nabrijani na golfa mk2 pa nece te da priznate, plati te 6 000 km za golf mk2 TD dobije te duboke branike, 15 fele i onda vam otpada ruka motajuci...........................:lol::lol::lol:
 
Član
Fiste je napisao(la):
Ljudi vi stvarno veze nemate kad tako pricate, ja imam kolegu koji je radio generalku na golfu i izaslo ga 2 500 maraka, stavljao orginalne dijelove i golf je mogao ici 165km/h, nije moga vise. Prije generalke imao je sat ko kod vas(naravno koji laze 20-30km/h) golf je isao 180km/h.
Druga je stvar sto ste vi nabrijani na golfa mk2 pa nece te da priznate, plati te 6 000 km za golf mk2 TD dobije te duboke branike, 15 fele i onda vam otpada ruka motajuci...........................:lol::lol::lol:

Jarane glupo se sad s tobom raspravljati,jesi li se vozio kad u autu s ovim motorom???Ja jesam i to u dva Passatu 3 i Jetti i oba idu 180 da nisam vidio ne bih ni pricao a oba su teza od Golfa pa sad vidi;)
 
Član
Fiste je napisao(la):
Ljudi vi stvarno veze nemate kad tako pricate, ja imam kolegu koji je radio generalku na golfu i izaslo ga 2 500 maraka, stavljao orginalne dijelove i golf je mogao ici 165km/h, nije moga vise. Prije generalke imao je sat ko kod vas(naravno koji laze 20-30km/h) golf je isao 180km/h.
Druga je stvar sto ste vi nabrijani na golfa mk2 pa nece te da priznate, plati te 6 000 km za golf mk2 TD dobije te duboke branike, 15 fele i onda vam otpada ruka motajuci...........................:lol::lol::lol:

ja sam prije 7-8 godina vozao 1.6 TD intercooler i taj je golf jos uvijek kod mog starog mogu samo reci da je isao ko lud 1.8 90 ks me nije mogao vidjeti kad se poganjamo u tvornickim papirima pise da ide 169 km/h ja sam ga na ravnici dizao bez problema 190 a niz brdo i preko 200 km/h ovo mi je malo smijesno sto neki pricaju da nemoze vise od 160 km/h pa ako taj od 80 ks nemoze vise od 160 koliko moze dici onda onaj obicni dizel sa 55 ks 90 km/h ??? :lol::lol::lol:
 
Fiste je napisao(la):
Ljudi vi stvarno veze nemate kad tako pricate, ja imam kolegu koji je radio generalku na golfu i izaslo ga 2 500 maraka, stavljao orginalne dijelove i golf je mogao ici 165km/h, nije moga vise. Prije generalke imao je sat ko kod vas(naravno koji laze 20-30km/h) golf je isao 180km/h.
Druga je stvar sto ste vi nabrijani na golfa mk2 pa nece te da priznate, plati te 6 000 km za golf mk2 TD dobije te duboke branike, 15 fele i onda vam otpada ruka motajuci...........................:lol::lol::lol:

Ma care jbg sta cu kad imam sad golfa a auto ko auto nije lose jeftino odrzavat nije toliko ni staro miislim na old timer a i svakako otac konta sad uzeti novu ocatiju a5fl a nece jos zato sto sam tek polozio pa da se ispraksam pa zelim da to iskoristim maksimalno bolje se slupati sa golfom nego sa a5 fl-om ili mozda se varam sad nezz...........
 
Član
FISTE haha, jao!!! ovdje nas 10-ero laže, a ti najpametniji:icon_mad::icon_mad:!!! bjež ba, samo mi žao što nisam snimao vožnju:icon_mad:! ajd da si reko da sat laže 5-10km/h, ali 20,30...sve ti je jasno:D
 
Početnik
po koji put bih volio j*at mater vama sto bacate te glupe komentare za tu brzinu, uff sto bi mi bio cejf..
 
Fiste: mjerio sam ja brzinu GPS-om i na 165 mi pokazuje 162 jel to laze 20-30km/h, bezze pricas gluposti i napisao sam da moze navuc 180km/h a ne i da vozis tom brzinom jer bi se motor ubrzo pregrijo i odradio svoje.
Nisam ovo procito na Google vec pisem iz licnog iskustva, imao sam 2 motora 1.6TD+i u Golfu i oba spalio tim kurcenjem.
A vidim da vozis Forda pa mi reci kolko on ide......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top