kako izvaditi auto kass

kako izvaditi auto kass

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Resio misteriju, aj da objasnim, mozda nekom jaranu zatreba ista stvar. Dakle kada pogledam ispod haube, ne vidi se nijedan sraf, dakle nije pricvrscen tako, onda mi na pamet padne da izvadim onu fioku za rukavice i sitnice (sva sreca pa mi zena za rodjendan kupila kutiju alata) uzmem one zvezde iz pomenutog alata i odvrnem cetiri srafa i izvadim napolje celu fioku, zabijem glavu unutra i gle cuda.....unutra kao neki U profil koji je obavijen oko kasetofona i pricvrscen za konzolu, a pozadi njega plasticna navrtka plave boje velicina 13. I ode kass napolje.

E sad, obzirom da je on kodiran, hocu li mozda imati problema sa recimo paljenjem i ostalom strujom ako ga izvadim i stavim novi?
 
Član
dzmidz je napisao(la):
Ma kontam ja sve, nego ne vidim da ima jos nesto da se odvrce, a iskreno ne ide mi se bas u servis jer sam u Italiji, pa mi se ne daje brdo para za tu glupost....ma ako mi dopizdi iseci cu ga sa brusilicom po dijagonalama i isceprkati da poispada napolje :icon_mad:

hehhe ni slucajno, ako to budes radio pripremi vatroggasni aparat za svaki slucaj!!!

dzmidz je napisao(la):
Resio misteriju, aj da objasnim, mozda nekom jaranu zatreba ista stvar. Dakle kada pogledam ispod haube, ne vidi se nijedan sraf, dakle nije pricvrscen tako, onda mi na pamet padne da izvadim onu fioku za rukavice i sitnice (sva sreca pa mi zena za rodjendan kupila kutiju alata) uzmem one zvezde iz pomenutog alata i odvrnem cetiri srafa i izvadim napolje celu fioku, zabijem glavu unutra i gle cuda.....unutra kao neki U profil koji je obavijen oko kasetofona i pricvrscen za konzolu, a pozadi njega plasticna navrtka plave boje velicina 13. I ode kass napolje.

E sad, obzirom da je on kodiran, hocu li mozda imati problema sa recimo paljenjem i ostalom strujom ako ga izvadim i stavim novi?
nikakvih problema sa strujom neces imati, novi player zasebe! a taj kad opet NEKAD budes stavljao imas kod u servisnoj knjizi pa nek stoji jer neces moci ga upaliti dok neukucas cod!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top