Kako i gdje gledati prenos Formule 1

Kako i gdje gledati prenos Formule 1

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
:icon_mad::icon_mad::icon_mad: idiot crveni :icon_evil:

Gledajte BBC, pa necete imati potrebe da nagadjate sta je bilo, prenos je nevjerovatno dobar. Jedno 10x bolji od onog sto je bio na HRT-u.

Potvrdjeno je iz McM-a jos za vrijeme trke da je pritisak u gumama OK i da nije bilo ostecenja od udesa. Samo su iz nekograzloga se prerano potrosile i morao ih je mijenjati. Potrosene su do te mjere bile da u jednom momentu nije mogao ostati na stazi i tad ga je Webber prosao i poslije toga je otisao u boks, nije izletio zbog udesa.

EDIT : Evo sad i njega slusam u intervjuu (odmah su ga ovi sa BBC-a nasli u boksevima heheh) i kaze fino da je bio los set guma i prebrzo se potrosio.
 
mtopic je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
:icon_mad::icon_mad::icon_mad: idiot crveni :icon_evil:

Gledajte BBC, pa necete imati potrebe da nagadjate sta je bilo, prenos je nevjerovatno dobar. Jedno 10x bolji od onog sto je bio na HRT-u.

Potvrdjeno je iz McM-a jos za vrijeme trke da je pritisak u gumama OK i da nije bilo ostecenja od udesa. Samo su iz nekograzloga se prerano potrosile i morao ih je mijenjati. Potrosene su do te mjere bile da u jednom momentu nije mogao ostati na stazi i tad ga je Webber prosao i poslije toga je otisao u boks, nije izletio zbog udesa.

EDIT : Evo sad i njega slusam u intervjuu (odmah su ga ovi sa BBC-a nasli u boksevima heheh) i kaze fino da je bio los set guma i prebrzo se potrosio.

Cini mi se da ce gume biti presudan faktor u svim utrkama , ovaj Pirelli nepredvidiv stvarno
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Cini mi se da ce gume biti presudan faktor u svim utrkama , ovaj Pirelli nepredvidiv stvarno

Definitivno ce odlucivati ko kako cuva gume jer se trose nenormalno.
A vecina timova jos uopste nije vozila kisne gume i nemaju pojma npr. gdje je razlika izmedju intermedia i full wet-a. Kad padne prva kisa to ce tek biti cirkus.

Hidraulic je napisao(la):
http://www.vipstand.me/watch/27730/1/f1-red-button-after-race-forum.html

Moze se i ovdje gledati, extra je link i imaju prenos sa BBC-a, ali cini mi se da je na BBC-evom Iplayeru bolja slika. Prenos je u HD-u i nema pikselizacije slike, a skoro da i ne steka (internet mi je 1Mbit)
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Ma da hoce vratiti dosipanje goriva, utrke bi bile 2 puta zanimljivije.

Potpis!

Dosipanje goriva u kombinaciji sa ovim gumama, bilo bi akcije ko u prici ...

Malo smo otisli od teme , pa admini nek otvore novu ako treba i prebace postove koji nemaju veze sa naslovom.
 
Član
cini mi se pravo zanimljivim ono "pomicno krilce", jer je bas bilo dosta "odgovora na preticanje"... ali RBR daleko najnapredniji. jos da im je kers funkcionisao, igrali bi se sa svim ostalima. zao mi alonsa sto napravi onu gresku, al hajd, adrenalin povukao heheheh :D
 
Član
nista cudno sto je hamilton imao problema i izletio radi guma.. a poznato je da posebno on najvise trosi gume,...
alkos usijana glava :D a kako petrov poleti, kao na rallyu :lol:
 

MTR

Član
Gledo' sam do 32 kruga i lego spavat , jebo te formula sav sam se uzbudio od neuzbudjenja :D

srecom pocelo je GP prvenstvo i rally i kruzne trke i WTCC i Cross i ahaj svehga ima :D
 
Član
Meni skroz bezveze ova nova pravila i ono krilo pogotovo...Da je dinamika zbog dosipanja goriva i nekako ali ovih milion ulazaka u boks zbog guma je malo bezveze bar po meni...što se tiče komentatora tuga onaj jedan i zna nešto ali se nezna izraziti nije čovjek profesionalni novinar drugi je kvazi sportski novinar koji je očajan sa znanjem a i načinom vođenja nije za njega ni sportisimo a kamoli živi prenos F1... Utrka ko utrka ništa specijalno RB daleko ispred ostalih Mcm nije loš Ferari je tu negdje reno izgleda ima odličan bolid ali nema vozače za nešto veliko da je Kubica tu bio bi sigurno konkurent za vrh uvijek...Mercedes ide iz tuge u očaj u rangu su sa TR i FI...
 
Član
Ko je uz granicu sa HR mogao je gledati prenos na digitalnoj Slavonsko Brodskoj televiziji ( SBTV ) , jedan od komentatora je Mladen Jergovic, imaju i emisije prije i poslije utrke, detaljnu analizu itd.
 
Top