Kako i gdje gledati prenos Formule 1

Kako i gdje gledati prenos Formule 1

Član
Hidraulic je napisao(la):
Izgleda da nisam ništa izgubio što nemam ni jednu ovu TV. :)

kakvi, jos ova dvojica cirkusanata sto kao komentarisu... ugl. njihov "zadatak" je kao sto su rekli, popularizacija ovog sporta u bih... hahaha

a kud ces dalje, gledas f1, prebace na kameru iz kokpita, kad ono nista se ne cuje, nema zvuka.... :lol: :lol: valjda ovi sa tv1 zakljucili, da je to "zujanje" bolida, te zvukovi sa staze bezveze, nepotrebno, da nije za sire mase... ipak oni trebaju da promovisu f1 u bih... samo fali da stave neku cajku da svira u pozadini... al imali su bisera danas, barem da nauce imena izgovarat, a ne "majk, mihal, mikail sumaher :lol: :lol: ili luiziii :lol:
 
Ja evo citam i nije mi fkt jasno , na TV1 je dobar prenos , komentatori su ok. To vi pricate o Mrezi ? :icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
vernese to ti je isto... a dobro ako tebi ne smeta gledat "bezvucnu" formulu, uz ovu dvojicu sarlatana, koji objasnjavaju banalne stvari, ne znaju imena vozaca... da se razumijemo f1 nije kao recimo fudbal za siroku bas publiku, tko prati f1 zna sta je downforce i sl,... ugl. na kvalama na tv1 je bilo pa smijesno u najmanju ruku...

sta su oni radili na tv1, nakacili se na bbc, i eto sta kazu ovi sa bbc-a, ovi kao pokusavaju interpretirat,,, uzeli prava za prijenos a u pozadini se cuje bbc komentatori :icon_rolleyes: ajde prvi put, pa im se oprasta... al de barem da cujem bolide, i ostalo... il nek njih dvojica usute i puste da se cuje ovi sa bbc-a , hahaha valjda ce biti bolje danas na trci, ,...
 
Član
Vjerovatno će kao oni prošle godine, 3-4 utrke objašnjavat 1 te istu stvar. Dugmad na volanu, downforce, i sl.
 
Limpi je napisao(la):
evo danas se barem na tv1 cuju bolidi, i ostali tonovi hehe

e kako je sad , tako je meni i juce bilo , majke mi :D zato mi nije bilo jasno sta ste vi culi u pozadini :lol:

Inace Denis je bezze komentator , ali ovaj drugi zna sta prica ;)
 
Član
ma obojica imaju bisera, denis pogotovo... vettel vodi, fino dole na grafici pise gdje ko... a ova dvojica nista ne citaju, kaze mclaren izbija na vodecu, ili vozi alonso, on govori kao da je sumaher i sl... barem nek citaju sa grafike :D

edit; a ja alkosa :lol:
 
Član
mms://195.222.33.198:7074/

Ma biseri. Virgin odustao, on govori ja msm HRT.

Edit: Ali, ali, ali, ali,.. Vidite koliko se troše Pirreliove gume, vidite ovo na stazi. :/
 
Član
"ali, aliiii aliii aliiii a liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,... uspio je zadrzati unutrasnju stranu " :D

edit: petrov stoji slupan, pise na grafici fino petrov... ovaj vice lotus, truli, hahaha
 
Član
Ma gume počele da se degradiraju, Alonso ga pošao preticati, i udari u njega, i slomi sebi krilo, a Hamilton nakon toga izleti i morao je gume promjeniti.
 
Top