kako da skinem kuku?

kako da skinem kuku?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako u pitanju je kuka na autu,koja bi trebala imati svoj kljuc..kao npr od auta, kuce itd..:lol:
al belaj je, nije mi dosao uz autoo..:icon_rolleyes:
pa sad me zanima jel taj kljuc isti kao i drugi neki VW vozila..
sta da radimm?
a kuka mi inace treba 2-3 dana u sedmici zbog posla..
pa bi radoo da je uvjek mogu skinuti i staviti..:icon_smile:

kako da nabavim onda taj prokleti kljuc sto otkljucava?
ima li tko iskustva s tim?:icon_question:
 
Član
pa ja kako znam kod svakog passata ako ti je orig.. kuka je isti kljuc a zar nema dugme pritisnes i gotvo...kako kod mene.... mada je korsti stari 1 u 2 godine...
 
Član
Nediraj kuku,cuva ti guzu....jedino ako je bas nemozes gledat ocima ko ja-sto sam je osjeko..........
 
Član
Sagni se ispod auta, kuka treba da ide negdje do sredine ispod gepeka sa svojim nosacima. Kod mene je tako, imam neka dva sarafa kojima odvrnem vidljivi dio kuke, i onda je mogu namjestati, podesavati, sta vec hocu... A ispod auta, imam po dva sarafa sa svake strane, i to kad se odvrne, skine se komplet kuka sa nosacem. Nikada je ne koristim, ali jest ruzno za pogledati, no doduse nekad te moze i sacuvati kad se budala na semaforu previse priblizava...
 
Član
nemoj je skidati
evo meni neki dan na semaforu zena hoce da 'udje' u gepek pa hoce, jos ne gleda naprijed, raspricala se a samo dodaje gas
 
Član
jaha je napisao(la):
Nediraj kuku,cuva ti guzu....jedino ako je bas nemozes gledat ocima ko ja-sto sam je osjeko..........

Zakonom je zabranjeno i kaznjivo voziti se sa kukom bezveze. Jedino ako vuces prikolicu.
Zato i je izmisljena "euro kuka"
koju skines/stavis za cas
 
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Meni samo nije jasno kakve veze ima kuka sa transmisijom:icon_question:



izvini jaranee,sto gledas na sitnicee..ako sam pogrjesio pogrjesiioo..i sta sad stim..
trebamo ovdje odmah nestoo brecatii..sto sam umjesto eksterijera postavio temu u transmisiju...:icon_rolleyes:

probacu ja sa kljucem od drugog passata..da vidim mogu li da je otkljucam,ako ne ostavit cu je..

LIJEP POZZ:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top