kako da skinem kuku?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

black_devil

Član
28.02.2008
4.194
98
48
31
Schärding
Auto
Audi A6 4F
e ovako u pitanju je kuka na autu,koja bi trebala imati svoj kljuc..kao npr od auta, kuce itd..:lol:
al belaj je, nije mi dosao uz autoo..:icon_rolleyes:
pa sad me zanima jel taj kljuc isti kao i drugi neki VW vozila..
sta da radimm?
a kuka mi inace treba 2-3 dana u sedmici zbog posla..
pa bi radoo da je uvjek mogu skinuti i staviti..:icon_smile:

kako da nabavim onda taj prokleti kljuc sto otkljucava?
ima li tko iskustva s tim?:icon_question:

D_cash

Član
24.08.2007
2.041
0
36
21
Sarajevo
Auto
Clio
pa ja kako znam kod svakog passata ako ti je orig.. kuka je isti kljuc a zar nema dugme pritisnes i gotvo...kako kod mene.... mada je korsti stari 1 u 2 godine...

jaha

Član
13.06.2007
3.462
0
36
32
Doboj
Auto
Passat 3C
Nediraj kuku,cuva ti guzu....jedino ako je bas nemozes gledat ocima ko ja-sto sam je osjeko..........

SamiRX-8

Član
09.09.2007
2.055
0
0
31
Tuzla
Sagni se ispod auta, kuka treba da ide negdje do sredine ispod gepeka sa svojim nosacima. Kod mene je tako, imam neka dva sarafa kojima odvrnem vidljivi dio kuke, i onda je mogu namjestati, podesavati, sta vec hocu... A ispod auta, imam po dva sarafa sa svake strane, i to kad se odvrne, skine se komplet kuka sa nosacem. Nikada je ne koristim, ali jest ruzno za pogledati, no doduse nekad te moze i sacuvati kad se budala na semaforu previse priblizava...

kAcA

Član
29.05.2008
1.931
3
38
30
Sarajevo
Auto
Stilo 1.9 JTD
nemoj je skidati
evo meni neki dan na semaforu zena hoce da 'udje' u gepek pa hoce, jos ne gleda naprijed, raspricala se a samo dodaje gas

GOLFVR6

Član
22.03.2007
343
0
0
39
Čitluk
www.mmatijic.wic.ba
Auto
Golf VR6
jaha je napisao(la):
Nediraj kuku,cuva ti guzu....jedino ako je bas nemozes gledat ocima ko ja-sto sam je osjeko..........
Zakonom je zabranjeno i kaznjivo voziti se sa kukom bezveze. Jedino ako vuces prikolicu.
Zato i je izmisljena "euro kuka"
koju skines/stavis za cas

black_devil

Član
28.02.2008
4.194
98
48
31
Schärding
Auto
Audi A6 4F
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Meni samo nije jasno kakve veze ima kuka sa transmisijom:icon_question:

izvini jaranee,sto gledas na sitnicee..ako sam pogrjesio pogrjesiioo..i sta sad stim..
trebamo ovdje odmah nestoo brecatii..sto sam umjesto eksterijera postavio temu u transmisiju...:icon_rolleyes:

probacu ja sa kljucem od drugog passata..da vidim mogu li da je otkljucam,ako ne ostavit cu je..

LIJEP POZZ:cool:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.