Kađo od rođaka

Kađo od rođaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cenga je napisao(la):
sta je ovdje tuning ? skidanje znaka sto uzasno izgleda , ili stavljanje felgi i zutih svjetala? ili je ona zenska tuning?

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />
haahahhahahahahhahahahha
hahahha
fakat si bolestan daj ba malo pohvali coeka daj mu morala da dalje to sredjuje misha mu *****
daj koji savjet a sto se tice zutih svjetala stvarno kastrof*katastrofa do bola ( skidaj to jarane ne lici ni nasto...... sve u svemu samo laganini koliko para toliko muzike hehehehhe
sretno
 
unique je napisao(la):
cenga je napisao(la):
sta je ovdje tuning ? skidanje znaka sto uzasno izgleda , ili stavljanje felgi i zutih svjetala? ili je ona zenska tuning?

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />
haahahhahahahahhahahahha
hahahha
fakat si bolestan daj ba malo pohvali coeka daj mu morala da dalje to sredjuje misha mu *****
daj koji savjet a sto se tice zutih svjetala stvarno kastrof*katastrofa do bola ( skidaj to jarane ne lici ni nasto...... sve u svemu samo laganini koliko para toliko muzike hehehehhe
sretno

nebrinite zaruljice su uklonjene,naravno neko je drugi dobio to na poklon
 
Član
tibor987 je napisao(la):
1. Nek se samo radi

2. Skidaj te zaruljice od 100W jer je far napravljen az upola slabije sijalice one od 55W, ili ce ti sjenilo otic, ili ce plastiku konektora istopit ili nesto slicno...

3. Kad smo kod Kadetta danas ja i frend upali zabunom u skoro identicnog kadetta sa prijateljevim kljucem, normalno ga otkljucali i sve....skontali smo da to nije njegov tek kad je vjetar zapuhao kroz siber, koji frend naravno nema na svom...aaaaa sokirao sam se !!!

nisi jedini ovde čojek tako ošo kući sa tuđim golfom 2 skonto tek kad je policija pokucala na vrata :lol:
 
Član
fino fino,sijalice nek si iščupo,kad se bude imalo vremena odradi to malo gdje si znak skino,felge malo poliraj i ocisti i ima da budu drama
 
Član
tibor987 je napisao(la):
3. Kad smo kod Kadetta danas ja i frend upali zabunom u skoro identicnog kadetta sa prijateljevim kljucem, normalno ga otkljucali i sve....skontali smo da to nije njegov tek kad je vjetar zapuhao kroz siber, koji frend naravno nema na svom...aaaaa sokirao sam se !!!
To se desilo mom ocu sa audijem 80. Zabunom otkljucao i usao u tuđi audi 80 koji je bio iste boje.
 
Član
a kakva su ti ono zuta svjetla??
jesu bas sijalice za farove zute ili su sijalice za poziciju zute?
gdje si uzeo?
ja trazim da uzmem sebi h4 zute sijalice...
 
lov2xlr8 je napisao(la):
fino fino,sijalice nek si iščupo,kad se bude imalo vremena odradi to malo gdje si znak skino,felge malo poliraj i ocisti i ima da budu drama

to ce se sve raditi jer ide na spricanje,tako da se priprema,jer jos se rubovi mozda trebaju izvuci radi spustanja i uklanjanja steka na vratima.a fele bi trebale na pjeskarenje itd..
 
poKle je napisao(la):
a kakva su ti ono zuta svjetla??
jesu bas sijalice za farove zute ili su sijalice za poziciju zute?
gdje si uzeo?
ja trazim da uzmem sebi h4 zute sijalice...

da zute H4 za farove,kao sto rekoh dobili ih na poklon,covjek sebi skino izgorio mu prekidac zbog njih,a rece nam da je uzeo u FISu u Vitezu
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
poKle je napisao(la):
a kakva su ti ono zuta svjetla??
jesu bas sijalice za farove zute ili su sijalice za poziciju zute?
gdje si uzeo?
ja trazim da uzmem sebi h4 zute sijalice...

da zute H4 za farove,kao sto rekoh dobili ih na poklon,covjek sebi skino izgorio mu prekidac zbog njih,a rece nam da je uzeo u FISu u Vitezu
u fis-u, ok!
 
poKle je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
poKle je napisao(la):
a kakva su ti ono zuta svjetla??
jesu bas sijalice za farove zute ili su sijalice za poziciju zute?
gdje si uzeo?
ja trazim da uzmem sebi h4 zute sijalice...

da zute H4 za farove,kao sto rekoh dobili ih na poklon,covjek sebi skino izgorio mu prekidac zbog njih,a rece nam da je uzeo u FISu u Vitezu
u fis-u, ok!

pazi samo druze da i tebi ne izgori instalacija,skopcaj ih preko releja,na kađi su isle preko njega,jer je relej ostao od maglenki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top