Kađo od rođaka

Kađo od rođaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz,evo da vam prestavim jos jedan projekat opel kadett 1.6D koji radimo ja i moj rodak.Pa evo koja i slikica tek toliko,naravno tek je pocetak,bice slike i nastavka svakako
kako je izgledao prije radova
b9g9io.jpg

prvi radovi nista extra,neke promjene na zadnjem braniku,ali jos ce biti dorade
2iask7r.jpg

prednji je ostao netaknut al ne zadugo mjenja se ubrzo,jedino znak s haube je skinut
29nfct4.jpg

promijenjene su i fele,sada su 15" gume prednje 195/50,zadnje 205/50,nebrinite nista nestruze rubovi su izvlaceni.radice se i spustanje auta,stim da ce se zadnje gume izmjeniti na 195/50,da nedođe do struganja.
243530m.jpg

2dk0co3.jpg

kasnije ce biti i presprican,dok se koja para stekne
a evo slika od koji sat uslikana,zamijenjene su obicne sijalice sa plavim u instrument tabli,mada se slabo vidi na slici,uzivo dobro izgleda
29z3rwy.jpg

stavljena su inova svjetla,od 100W yellow
2eb95wi.jpg

rm5her.jpg

eto toliko za sad,nastavak dok se sta uradi,svi komentari i prijedlozi dobrodosli....
 
Član
sto zuta svjetla?meni bas bezze...a inace,fin autic,bice nesto od njega,samo gurajte,svaka cast...i jos jedno pitanje,kolko para ova mjesalica za beton na prvoj slici:lol:
 
nije na prodaju,ona ga zaradila heh,a zulta svjetla dobil na poklon i tak jbg,nacese kakva bolja dok auto dode do sebe
 
Član
1. Nek se samo radi

2. Skidaj te zaruljice od 100W jer je far napravljen az upola slabije sijalice one od 55W, ili ce ti sjenilo otic, ili ce plastiku konektora istopit ili nesto slicno...

3. Kad smo kod Kadetta danas ja i frend upali zabunom u skoro identicnog kadetta sa prijateljevim kljucem, normalno ga otkljucali i sve....skontali smo da to nije njegov tek kad je vjetar zapuhao kroz siber, koji frend naravno nema na svom...aaaaa sokirao sam se !!!
 
e hvala drug na informacijama,ujutro skidamo,kad se krene na posao,ok je da se otkljuca istim kljucem druga brava,al da se da upalit tim kljucem nebih bas rekao,al et mozda ima i takvi
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
e hvala drug na informacijama,ujutro skidamo,kad se krene na posao,ok je da se otkljuca istim kljucem druga brava,al da se da upalit tim kljucem nebih bas rekao,al et mozda ima i takvi

Pa ista je brava za vrata i za paljenje...mislim da ne bi trebalo biti razlike...al eto pobjegli smo iz auta navrijeme da nas ne bi neki nadrkani paranoicni dedica propuco sacmaricom hehe ;)
 
Član
sta je ovdje tuning ? skidanje znaka sto uzasno izgleda , ili stavljanje felgi i zutih svjetala? ili je ona zenska tuning?
 
Početnik
nek ste poceli od felgi, to mi se svidja, treba dosta prema njima uskladit, a tako i ove felge sa falcem traze da se spusti malo auto icon:wink samo lagano,nedaj da te slome komentari pojedinaca...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top