Kadett

Kadett

Član
RE: Kadjoooooooo ubacen napokon motor!!!!!!!!!!

opa xe svaka cast vozo sam gsi-a E sa ti motorom i to je to definitivno najjaci motor pozzz spakuj to kako treba i idemo dalje :D zz
 
Član
RE: Kadjoooooooo radilo se nesto::)))

e ovako radi se nesto svasta.uradjene su komplet nove cijevi od kocnica (bakar),prebacen zadnji most zajedno sa diskovima i amortizerima sve je sjelo super.kupljene su dizne od g60 motora.dizne su bile na ciscenju ::)))

evo slike dizna a kadeta nesto malo kasnije

jsy0xy.jpg


14xmhrk.jpg
 
Član
RE: Kadjoooooooo slike

radilo se nesto,izvadjen je motor po koji put jer treba jos povariti neke dijelove a usput da se i uradi servis na motoru,skinuti su i diskovi da idu na obradu i narucene nove plocice.jos da se zafalim batanu, da njega nije bilo neznam kako bi rostilj upalio,salim se :::)))

2e4xf9k.jpg

mslld2.jpg

3523tz7.jpg

207rtba.jpg

f2var7.jpg
 
Član
RE: Kadjoooooooo slike

ubaceno sve na svoje mjesto,spojena elektronika jos pumpa i pali,u medjuvremenu kupljen auspuh i gume::)))


291gx8i.jpg

15nolz5.jpg

33djajl.jpg
 
Član
evo nakon dugo dugo vremena kadet gotov danas upalio,sutra ide jos auspuh da se rijesi i ako bogda idemo za mostar..

o37h3.jpg

2le1cat.jpg

40zuo.jpg


to je to za sada,u menju vremenu ako stignem do trke,malo ce se raditi sto se tice unutrasnjosti,al sad zasad najbitnije da je upalio..;);)
 
Član
evo malo da osvjezim temu i zaboravio sam na ovo,bio u mostaru auto islo 14.9 stim da sam imo neki problema sa crijevima,tako da se nadam jos malo dole da se poradi na vremenu,u glavnom ja prezadovoljan;);)
 
Top