Kadett

Kadett

Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

ekrem_ je napisao(la):
uradi sine astru , i onako ide samo na race bolja je od kadeta za 2 klase
Ako je za race onda nema sanse da ide ni blizu kao daleko laksi kadjo.
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

ekrem_ je napisao(la):
uradi sine astru , i onako ide samo na race bolja je od kadeta za 2 klase

ma zao mi je pocet rasklapat u pm, al jbg moram,kadjoo je dosta laksi od nje tako da ide sve na kadjuu..
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

svaka cast ovo se cijeni..;) nadam se da cu i ja jednog dana provozati 16val u kadetu suzi:123:;)
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

BRAVO MAJSTORE samo naprijed
kombinacija kocke i ovog motora ce biti odlicna.
sta bi imal cip il je ostala na 150 hp.
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

ovaj sto sam uzeo od njega kaze da ima,sad dali mu vjerovat ni sam neznam,mada se auto cudno ponasa..
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

moky crx je napisao(la):
BRAVO MAJSTORE samo naprijed
kombinacija kocke i ovog motora ce biti odlicna.
sta bi imal cip il je ostala na 150 hp.
Mislim da je chip beznacajan ako nema pojacan dotok zraka,Lex usis npr ili turbo jos bolje :D ali ako samo cipom pojacas dovod goriva na atmosfercu ne dobiva se skoro pa nista osim bogatije smjese.
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

braca moja, svaka cast za projekat, nisam mogao prije da ti cestitam, nekih licnih problemcica imao, al uglavnom svaka cast za projekat, i nadam se da ce te taj Opel posluzit, jako jako dobro, moci cemo na crtu :lol:

calibra VS kadzo hehehe

uglavnom neka je sa srecom Brate pa se cujemo
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v

danas pokusali ubaciti motor ali nepasu nosaci,tako da ostavljamo jos koji dan dok ne prepravimo..prebacili smo ovjes sa astre i najbitnije kocnice su stale...auto je poprilicno cucnulo naprijed ikao nema motora tako da sam se zabrinuo sta ce tek biti sa motorom...al otom potom....;)

evo koja slikica....

23iarub.jpg

2w3p3yg.jpg

wtyts1.jpg

30m0jf7.jpg


evo jedna onako:icon_smile:

200z2tv.jpg
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v nesto se radilo....

fino napredujes, hoce se ispaljivat kadilak s ovim motorom, na ovu kilazu auta fino ce ici garantovano, samo polako dok se sve poslozi, bolje temeljito i dugo radit, nego nabrzaka pa onda po nekoliko puta jedno te isto;)
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v nesto se radilo....

odlicno brate svaka cast... to se trazi! izgleda da ce on izaci na ciljugama na probnu ako bog da;)
 
Član
RE: Kadjoooooooo doso motor 2.0 16v nesto se radilo....

VW_freak je napisao(la):
odlicno brate svaka cast... to se trazi! izgleda da ce on izaci na ciljugama na probnu ako bog da;)

videt cemo,ma ikao bude nece on na cestu jos dugo dok ovo sve ne zavrsim sto je zamisljeno...
 
Top