KADETT GSI 16V

KADETT GSI 16V

Član
Mislim da nema potrebe nesto specijalno da pisem, 1989g, 16V, C20XE, 150KS za sada, plan naravno C20LET + phase 3, ali polako, dolazi zima i ima vremena do proleca da se to sve lagano pripremi :)

Od "opreme" tu je servo i centralna brava sa alarmom, taman toliko koliko treba, da se ne otezava auto bez potrebe :)

Auto ima atestiran sekvent plin, tocak bocu i felne Oz Racing F1 16" sa gumama 195/45, a stanje auta nema potrebe opisivati, vidi se na slikama.






Nabavljen je odmah branik sa maglenkama i menjac F28.
 
Član
konacno i jedan kadjo GSI na forumu ,sve neke getače hehehhe:lol:,gledao sam projekat onog sivog kadeta sto si imao prije,nesumnjam da ce i ovaj biti u tip top stanju;)
 
Član
;) Odlican gsi .Shone ti uvjek iznenadis sa nekom pilom :cool:

shurda je napisao(la):
konacno i jedan kadjo GSI na forumu ,sve neke getače hehehhe:lol:,

Dobro kazas shurda u zadnje vrijeme ih je hrpa na forumu,nisam znao da ih jos uvijek ima u ovom broju živih :icon_smile:
 
Član
Ovo je već nešto kad je Gsi u pitanju.Izgleda dooooooooooooobro očuvan.Ako nije tajna,koliko te izašao,može i na pp.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
;) Odlican gsi .Shone ti uvjek iznenadis sa nekom pilom :cool:

shurda je napisao(la):
konacno i jedan kadjo GSI na forumu ,sve neke getače hehehhe:lol:,

Dobro kazas shurda u zadnje vrijeme ih je hrpa na forumu,nisam znao da ih jos uvijek ima u ovom broju živih :icon_smile:





pa sta cu morao sam reci..nesto mi zao da nema nijedne 16-ke osim ove moje na forumu od malo ovih aktivnijih clanova;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
Extra autic izgleda predobro ako je i motor u ovakvom stanju onda ga cuvaj dobroooo ;););)

sve su ti vec rekli........

uco jel istina ono sto se prica da si uzeo calibru :D

Jes drug ,,,nisam je jos ni predstavio al vjeruj jedan lijep primjerak ocuvan i bez glupih plastika na njoj tvornica tvornica ,,,,sa XE sam se morao pomiriti al nije daleko od mene vidim ga skoro svaki dan :D
 
Član
shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
;) Odlican gsi .Shone ti uvjek iznenadis sa nekom pilom :cool:

shurda je napisao(la):
konacno i jedan kadjo GSI na forumu ,sve neke getače hehehhe:lol:,

Dobro kazas shurda u zadnje vrijeme ih je hrpa na forumu,nisam znao da ih jos uvijek ima u ovom broju živih :icon_smile:





pa sta cu morao sam reci..nesto mi zao da nema nijedne 16-ke osim ove moje na forumu od malo ovih aktivnijih clanova;)



Je stvarno ih je malo.U mojoj garazi ima jedna 16ka GSI ali od prijatelja ;)
 
Top