KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

No problemo! Meni su nice! >Postat cu slike cim prije pozz i hvala na komentarima!
 

GTC

Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

brate odličan gsi :cool::cool:
nema mi dražeg osjećaja nego vidit da neko pazi i mazi svoga opelića :cool:;)

samo tako dalje ;) :cool:

a ja ti preporučam granu 4-1, sm chip i lexmaul ;)
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala svima moj naklon ;) neznam moze li toliko jer ga nisam toliko vozio max sto sam ga ja imo prilike voziti je 212 km/h a bio je jedno 5200rpm tako da bi mogo nabit sigurno oko 230 i kusur :icon_smile: A GTC brate biti ce svega samo da se malo lovedocepam malo me je rega bacila u minus ali jbg desava se :icon_smile: danas sutra postam stopke i jos malo stvari :icon_smile:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

brate svaka cast na kadetu , i ja vjerovatno sad uzimam kadeta , i odma se kompletan radi ..

pokusacu nekako na vrijeme da ga uradim , pa da se mogu pomoliti makar pred kraj sezone street race-a..
znas sta ce mi jedino biti zao... pa vjerovatno ovih silnih VWagena koji misle da mogu prici GSi-u .. hehe

puno pozz i sretno u daljnjim radovima , pa mozda se i sretnemo nekad... :cool::cool::cool:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

A extra je vozilica....jos da nije registracije svake godine moglo bi se jos sto sta uradit.....:lol:

Sretno u nastavku, do sada sve extra ;):cool:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala hvala! A struja srest ce mo se sretno ti s proijektom a neznam nezelim hakati ww jer ima bolesnih vr-ova i g60 ali jos me niko nije posteno oparo na cesti neznam mozda nisam neletio na pravog :icon_smile: 900kg a 156 konja same brojke mame osmjeh na lice :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

cnic_gsi je napisao(la):
Hvala hvala! A struja srest ce mo se sretno ti s proijektom a neznam nezelim hakati ww jer ima bolesnih vr-ova i g60 ali jos me niko nije posteno oparo na cesti neznam mozda nisam neletio na pravog :icon_smile: 900kg a 156 konja same brojke mame osmjeh na lice :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Nema veze cim se pojave ti bjesni vr6 i g60 zovni mene da dodem s malo jacim kadetom:cool:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Mrvica je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
Hvala hvala! A struja srest ce mo se sretno ti s proijektom a neznam nezelim hakati ww jer ima bolesnih vr-ova i g60 ali jos me niko nije posteno oparo na cesti neznam mozda nisam neletio na pravog :icon_smile: 900kg a 156 konja same brojke mame osmjeh na lice :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Nema veze cim se pojave ti bjesni vr6 i g60 zovni mene da dodem s malo jacim kadetom:cool:

:cool::cool::cool::cool::cool::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Dobro i M-power bi se postidio u susretu sa tvojim kadilakom RESPECT! ;)
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Imao sam ja Lexmaull ispušnu granu, prodao je jednom majmunu i još nisam novce dobio :icon_mad:

Grana je naravno 4-2-1 i proširena je podosta u odnosu na serijsku granu. Serijska grana je ovalna na prirubnici, a kod Lexmaulla je fi50

Ako ju uspijem vratiti nazad bit će na prodaju pa ću te se sjetiti
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Ajde Jashim vidi mi to odmah javi ako je vratis ako treba idem ja s tobom po nju :icon_smile:
A dado znas da je tvoja golfacija ljepsa od mog gesa 12 puta ali neka stici cu te jednog dana :icon_smile: Hvala buraz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top