KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala svima stvarno! Ovo mi puno znaci kada me netko pohvali i dadne ti malo entuzijazma u daljnim radovima stvarno svima hvala! Zbog ovoga cjenim car tuning! Još jednom svima hvala na prijedlozima a zadnje rubnjake sam morao odraditi i svima sto su dale neke ideje za buduće riješavanje izgleda ;)!
@ A dado prijatelju moj za tebe nemam sta reci auto kao i vlasnik opako dobri poz brate moj!
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

imao istog kadett, mislim na motor nikad prezaljeno auto i savjet slobodno se obrati SM za chip, neces prepoznati auto kako ide , ja mislim da on 20xe za dorucak svaki dan radi :cool::cool:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala! A micky malo mi je skup chip mislim od dragosti bih ga stavio ali nisam u prilici cim se dočepam love stavljam ga, sada tražim i granu tako da sam zapeo opasno!
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Poslje obojenih svih lajsni na autu odlucio sam se na bojenje prednjih i zadnjih kljesta! Naravno ventilirajuci su mi prednji diskovi tako da sam ih zelio malo istaknuti iza felge ;)! Pa sam se bacio na poso prvo je doslo na red skidanje hrđe sa bubnja i kljesta! :icon_smile:
Evo slike kako je izgledalo prije bojenja!

Onda je na red došlo skidanje hrđe :)

I naravno lakiranje prednjih klješta!

Malo zaj... ali sve se fino skine i prefarba :icon_smile: tako da sam sve ovo primjenio i na zadnjem kraju!

onda malo skidanja


tako da sam sredio sva kljesta i lakirao!

Ovo je slika kada sam završio! :)
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

cnic_gsi je napisao(la):
Hvala! A micky malo mi je skup chip mislim od dragosti bih ga stavio ali nisam u prilici cim se dočepam love stavljam ga, sada tražim i granu tako da sam zapeo opasno!

Kakvu granu trazis??
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala!
@ Ajdn_ze trazim lexmaul ispušnu granu mislim nemora biti lexmaul samo neka je veći fi tj. proširena!
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

cnic_gsi je napisao(la):
Hvala!
@ Ajdn_ze trazim lexmaul ispušnu granu mislim nemora biti lexmaul samo neka je veći fi tj. proširena!

Jok.Kod mene je ova standardna 4/2/1 grana.
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Ajdine i kod mene je 4/2/1 ali sada trazim prosirenu fi50 lexmaul je pravio imaju je likovi dobiješ oko 10HP ako se nevaram veća je od standardne! Hvala fiat_hgt!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top