KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

KADETT GSI 16v MOŽE LOCK!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

F-1

Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

cnic_gsi je napisao(la):
Znaci ako stavim i lexmaul granu i K&N filter imati cu 7 konja???????

2cnic_gsi" ako stavis lexmaul granu i K&N filter,imat ces najmanje 10KS,a to se u SFI 2000 16V mnogo primecuje,a da ne pricam o zvuku koji je kao u "japan" motorima!
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

ima Spico dijagram sa valjaka da je covjek dobio 7ks, a grana kosta 700 eura nova, a chip je mislim za taj motor oko 250 eura i puno vise ce osjetiti cip nego granu, ima kadetta po HR sa puno vise konja i nisu dirali granu, mislim da i basta ima 4-2-1 grane :cool: na svom kadettu.
 
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Micky je napisao(la):
ima Spico dijagram sa valjaka da je covjek dobio 7ks, a grana kosta 700 eura nova, a chip je mislim za taj motor oko 250 eura i puno vise ce osjetiti cip nego granu, ima kadetta po HR sa puno vise konja i nisu dirali granu, mislim da i basta ima 4-2-1 grane :cool: na svom kadettu.

pa ti sve znas,samo ti jos kadet fali:cool:
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Hvala svima! Drama ma znam ja sve o tome radio sam s prijateljima na svačemu neznam! Kada skupim pet stoja ugradio bi od SM-chiptuninga onaj chip od 20 konjića xD i dobar a u daljnjoj karijeri i neki turbo kit ;) samo situacija je kao u svakog KRIZA!
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI Update

@Schumi brate getaši nikada nisu bili problem barem za moju strojku :lol::lol: ma mora se nikada brzine i konja dosta :123: POZZZZ
 
Član
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Evo mali update radila se balans tockova mjenjale pločice i špura!

I poslje toga se desava mali udes :( u kojem je nastradao lim i zadnja stopka!

Ali posto ga volim naopako to rijesavam odmah sutra ;)


 
RE: KADETT e 2.0 16v GSI

Prelep gedza, vidi se stvarno da je ocuvan... Sta bi ti ja predlozio samo naprad na branik da dodas onaj zenderov nastavak mnogo lepse izgleda, a sto se tice grane probaj da nadjes sa astre GSI sa pletenicom to vec znaci dosta... Si razmisljao mozda o nekim drugim stopaljkama? I da ga tamnis?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top