Kadett GSI 16V "C20LET"

Kadett GSI 16V "C20LET"

Član
Kupio sam fabricki gepek, vidi na par stranica ranije sam okacio i slike, a u decembru ide komplet sredjivanje limarije i vracanje u fabricki izgled, od bad look haube pa do gepeka, tablice i slicno :)

Malopre uzeo od Vectre B restajling prednje kocione diskove 288mm (fabricki GSI su 256mm), kocione celjusti, a dobio pride i plocice koje su u sasvim solidnom stanju. Za par dana ide i montaza svega.



Ostaje jos da se naprave rupe u diskovima raspona 4x100mm i da se napravi centralni prsten sa 56,mm na 70mm.
 
Član
Veceras sam iskoristio priliku da celicnom cetkom montiranoj na busilici, skinem svu rdju sa delova kocionih celjusti koji se vide kroz felnu i da nanesem jedan sloj osnovne boje. Sutra ide farbanje celjusti u crvenu boju.

 
Član
Danas montirane kocnice, kada sam uporedio kolika je razlika u diskovima, uspanicio sam se hoce li stati sa sve celjustima unutar 15" felne, al' ispade da moze. Nisam stigao da istestiram kocnice posto ceo dan pada kisa, a i treba da prodje neko vreme da ove plocice nalegnu lepo na diskove. Ako nista, bar lepse izgleda ovako :) :) :)
Iskoristio sam priliku da kupim i drugu glavcinu posto je na staroj jedan navoj otisao, a kupio sam odmah i nov lezaj, ne stedi se na trapu nikada, a rubovi nek trunu :)





Kupio sam danas i rubove, sajtne i zadnje uglove, sprema se sve za decembarsko sredjivanje limarije i farbanje.

 
Legend
auu na slici se vidi da je dosta primjetna razlika u diskovima.....a za limariju,samo naprijed , nek se radi ;)
 
Član
Nabavljen i jedan deo zastite za limariju, a uslikah i kako izgledaju stopaljke na autu sa ovim odvratnim gepekom :)

 
Top