Kadett GSI 16V "C20LET"

Kadett GSI 16V "C20LET"

Član
Evo sta kaze specifikacija sa EDS sajta ciji je chip unutra:

http://eds-motorsport.de/shop/en/product?info=214
 
Član
Nisam mogao da odolim ATS Cup felnama, morao sam da ih kupim :) Ovo su mi jedne od najlepsih felni ikada i u planu je komplet poliranje, osim ovih crnih delova naravno. Felne su 4x100, 15", 7J, ET28 :)

Evo kako sada izgledaju:



A ovako ce da izgledaju: :)

 
Član
extra felne,svaka cast,i meni se ove svidjaju samo tako, ne sumnjam da ce extra leci,samo naprijed care,sredjujes ga samo tako. Bijesna masina,odlican vanjski izgled,sta ti vise treba,,,osim punog rezervoara:cool::cool:
 
Član
Krenulo smirglanje, prsti otpadaju :lool:

Ovo je tek prva felna i po nekoj okvirnoj proceni, potrebno je dva dana za jednu felnu, ali nigde ne zurim pa cu taman da zavrsim sve cetiri do kraja meseca kada je planirano farbanje auta. Stare felne ipak necu prodavati, kupicu lepo cetiri zimske gume za sledecu sezonu i montirati ih na njih i tako imati set za zimu i set za leto, bez da dajem pare na montazu, balansiranje i ostalo :)

 
Član
po meni kadett e je jedino auto kome ne stoje ats felge . ove kocnice kad si stavljo od vektre kakve su prepravke oko potavljanja celjusti ?
 
Član
Zavrsio napokon jednu felnu, ali finalno poliranje ide masinski, sa nastavkom koji treba da kupim za busilicu, tako da ovaj izgled jos nije zavrsni.




Prepravke za kocnice sam objasnio par stranica ranije!
 
Top