kadett e GSI v6

kadett e GSI v6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ekrem_ je napisao(la):
pa bice za koji dan , sada mi je problem auto je prenisko naprijed , granom zakaca za one spure na cesti

Drug, stavio si puno tezi motor, kako nece biti prenizak ali sve ce se to rijesiti... sestak je zakon... sretno u daljnjim radovima i postavi sto vise slika jer kadett je predobar... boja, flege, unutrasnjost... sve po PS-u... svaka cas... boje restaurirane i dolaze do punog izrazaja.... samo meci slike :cool::cool:
 
Legend
ekrem_ je napisao(la):
Hvala za pohvale :) to je tek pocetak , sad ide tuning stayling

zasluzeno je!

samo nemoj pretjerati , na ovako dobro odradjen auto , siroke felge , dobre gewinde ....zabih ga u pod i to je to ;)
 
Član
Da se i ja upišem u garažu kolega....drago mi je da si upalio motor i nadam se da ćeš odklonit kvar koji te trenutno zeza.Ako ti mognem još šta pomoći javi se na fejs;)
 
Član
Brate, svaka cast na ulozenom trudu, radu cijele ekipe, i na kraju na finalnom proizvodu, V6 the beast, :cool:

prica se po gradu da jede malu djecu po cesti, nadam se da je istina :lol::lol::lol:

keep up the good work ;)
 
Član
image0248n.jpg

21072011385.jpg

21072011386.jpg

28304422960767608491216.jpg


pa eto hoce povuc :)

I DA ZAHVALJUJEM TRIZEXU JER NEMAM VISE CRVENI SLAUF ISPOD HAUBE :)
 
Član
bogami drago mi je sto sam imao priliku da ga vidim i cujem uzivo, svirao sam ti jedan dan u tuzli, ali me vjerovatno nisi skontao
kadilak je ludilo, svaka cast na odradjenom poslu;)
 
Član
nemam ti sta reci za auto kad je vec sve receno u predhodnim komenterima:cool:
kadet je premocan svaka cast!!!

samo jedno pitanje....mozes li mu guma napripraviti :lol::lol:
:123::123::123:
 
Odličan Kadett, a osim nove mehanike, meni se posebno sviđa decentan izgled, zapravo skoro serijiski.
Volim aute koji izgledom ne otkrivaju pravi potencijal, naravno, ako je moguće da izgledaju tako... ;)
 
Porschefan je napisao(la):
Odličan Kadett, a osim nove mehanike, meni se posebno sviđa decentan izgled, zapravo skoro serijiski.
Volim aute koji izgledom ne otkrivaju pravi potencijal, naravno, ako je moguće da izgledaju tako... ;)

Sto ti je rec "Sleeper". Slazem se s tobom :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top