kadett e GSI v6

kadett e GSI v6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidio sam na piku da ga prodajes druze,,,jel se on sad moze registrovat na 95 kw zbog manje registracije:icon_question:
 
Član
shurda je napisao(la):
vidio sam na piku da ga prodajes druze,,,jel se on sad moze registrovat na 95 kw zbog manje registracije:icon_question:

ma zajebava narod, treperi vec danima cekajuc na njega, a lafo bi ga prodavao :D
 
Član
trizex je napisao(la):
shurda je napisao(la):
vidio sam na piku da ga prodajes druze,,,jel se on sad moze registrovat na 95 kw zbog manje registracije:icon_question:

ma zajebava narod, treperi vec danima cekajuc na njega, a lafo bi ga prodavao :D

ahaaa,,ja konto da ga prodaje bgm..:icon_question:,,samo da mi je znati jos jel se probao sa 16-kom u kadji,,vidio sam po nekim klipovima na youtub da je u startu brzi 16v a poslije v6 cupa..mislim na stock 150 vs 170:icon_question:
 
Član
ahaaa,,ja konto da ga prodaje bgm..:icon_question:,,samo da mi je znati jos jel se probao sa 16-kom u kadji,,vidio sam po nekim klipovima na youtub da je u startu brzi 16v a poslije v6 cupa..mislim na stock 150 vs 170:icon_question:

sve je na prodaju :) nisam probo sa 16v ali mislim da se ne mogu poredit pogotovo iz starta
 
Član
malo seksa to nam je danas trebalo :)
dsc00151na.jpg

dsc00153f.jpg

dsc00156ya.jpg
 
Član
uuuuuuuuuuuu kako mu dobro leze uhhhh sad je zvijer al kompletna
gledam slike i uzdisem ovo je perfekcija.........pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top