Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Kadett E 2.5 V6 new update!!!

GTC

Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

ma najbolji i najlipši opel na balkanu ! ;);););););)

ante brate respect na svemu ! :cool:
 
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

:icon_eek: nemam rjeci,iako mi bijela boja nije draga,moram priznat da mu je sjela ko budali samar;)

a motor,mislim da znam kako ide,to je prica za sebe,vozio sam 3.0 V6 (peugeot 406 coupe):cool::123:
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
:icon_eek: nemam rjeci,iako mi bijela boja nije draga,moram priznat da mu je sjela ko budali samar;)

a motor,mislim da znam kako ide,to je prica za sebe,vozio sam 3.0 V6 (peugeot 406 coupe):cool::123:

Poredis kruske i jabuke ;)
@Theard... Extra kađo kume nemam zamjerki... Jos mu fali enterijer od astre i to ce biti to ;)
 
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

CoL3-99 je napisao(la):
mislim da je ovo najljepsi kadett sto sam vidio,u Livnu kad sam bio gledam cjel dan kroz grad zundas,pravo fin:cool:

to je možda bilo skup mladeži u livnu 8.5. taj dan sam te vidio 10 puta u vožnji ali kadet je fenomenalan
 

MTR

Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , brate , moja prva ljubav . ko picino oko , svaka cast ;);)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Charlie je napisao(la):
Kolko ovaj stroj trosi:icon_eek:

Svaka cast imas respekt:cool:

Svi misle da troši 100 litara:icon_question::icon_rolleyes:
Po gradu troši kao i 16v od 10 do 15 litara,ovisi kako ti je noga teška...na otvorenom,normalne vožnje,troši 7-7,5 litara.
Uopće nije velik potrošač iako sam i ja mislio da će trošiti puno više prije nego sam se odlučio na swap:123:
 
Top