Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Kadett E 2.5 V6 new update!!!

Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

cnic_gsi je napisao(la):
Svaka cast brate upratio sam te na ostalim forumima pa da te i ovdje pohvalim svaka cast kadilak je mrak savrsen! Jos kada bi mi reko gdje si nabavio one plastike od nexije bio bi ti do neba zahvalan! Pozz

Hvala vam svima na komentarima i drago mi je da se svima sviđa kađo:icon_smile:
Plastike sam kupio u Zaprešiću na ootpadu tj frend mi ih kupio...teško ih je naći...ja sam čekao dvije godine da ih se dočepam:cool:
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

meni se ne svidja samo ovaj golf 2 look zadnja hauba a auto je da ne povjerujes v6 u kadetu do jaja !!!
 
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Pozdrav brate,zanima me kako si odradio branike da bi ih mogao staviti na kadett posto sam i ja uzeo branike od astre.E sad posto se lose snalazim na ovom forumu jer mi je sve nesto komplikovano,ako mi mozes poslati objasnjenje na mail zorrogsi@hotmail.com.Hvala unapred
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Kadett je vise nego odlican, svaka cast

a motor mi je najdrazi, pored boje auta, felgi i ostalog, heheh

pozz

;)
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...a sta da ti kazem sto ti vec nisu rekli ??? samo, daj bre napisi koliko konjica ima owa azdaja, ubrzanje od 0-100 i tako te informacije....svaka cast :cool:
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Hvala svima još jednom na komentarima :icon_smile:
za BMW-GTI;motor je serijski 2.5 i ima 170 konja a ubrzanje nisam nikad točno izmjerio...oko 7 sekundi je....u skoroj budućnosti u kadeta ide 3.0 V6,4 bara FRP i reprogramiranje elektronike...:icon_smile:
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

dohc24v je napisao(la):
Hvala svima još jednom na komentarima :icon_smile:
za BMW-GTI;motor je serijski 2.5 i ima 170 konja a ubrzanje nisam nikad točno izmjerio...oko 7 sekundi je....u skoroj budućnosti u kadeta ide 3.0 V6,4 bara FRP i reprogramiranje elektronike...:icon_smile:

Ako Bog da, nek ti je sa srecom pa i to stavis u njega :D
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Jedan od boljih kadetta koje sam ikad vidio ,motor je opet prica za sebe jer stvarno ih je malo bas tih ,e da mi je jednom i u svog kadju tko nesto staviti uhhhh
 
Član
RE: Kadett E 2.5 V6!!!

Dok ovo nisam vidio nisam ni vjerovao da ovaj kadet ovako moze biti dobar..svaka cast, bez sumnje najbolji na ovim prostorima :cool:
 
Top