Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Extra druuuug nek je sa srecommm vidi se da je poprilicno ocuvan a taj mi prednji branik uh odma sam se razbolio ,,,,hehehe samo nedaj nikome pardona jer jede malu djecu :cool: ,,,na taj motor jos Lexmaul grana i pojest ce ama bas sve i jedno auto i od 200-250KS:cool::cool: samo da se navozas
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

B.M - Floyd je napisao(la):
Fin Kadett druze,sretno i da se navozas ;)

pa necu ni ja svasta druze heheeheh hvala;)

uco_opc je napisao(la):
Extra druuuug nek je sa srecommm vidi se da je poprilicno ocuvan a taj mi prednji branik uh odma sam se razbolio ,,,,hehehe samo nedaj nikome pardona jer jede malu djecu :cool: ,,,na taj motor jos Lexmaul grana i pojest ce ama bas sve i jedno auto i od 200-250KS:cool::cool: samo da se navozas

hvala drug,,znam za taj lexmaul,,cito sam malo o tome daje nekih 10 ks valjda i cipovanjem kod sm-a 10 -15 ks ali to ce cekati sledecu godinu vjerovatno,,posto mi je u planu da malo motor sredim da sve bude po ps-u;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

uco_opc je napisao(la):
Extra druuuug nek je sa srecommm vidi se da je poprilicno ocuvan a taj mi prednji branik uh odma sam se razbolio ,,,,hehehe samo nedaj nikome pardona jer jede malu djecu :cool: ,,,na taj motor jos Lexmaul grana i pojest ce ama bas sve i jedno auto i od 200-250KS:cool::cool: samo da se navozas

Lete bombe, letim ja :D odvadi brate malo, razlika izmedju 200 i 250 je nebo i zemlja :)
 
RE: Kadet GSI16v konacno

Ode ova prica u bajke:D
Je da je 16v masina ali odoste vi malo predaleko...a i taj lexmaul koliko daje toliko i uzima progooglajte malo;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

dzinn16v je napisao(la):
Ode ova prica u bajke:D
Je da je 16v masina ali odoste vi malo predaleko...a i taj lexmaul koliko daje toliko i uzima progooglajte malo;)

druze materemi nisam ja nista reko uco_opc sve rece :icon_biggrin:

Japi je napisao(la):
Kadjo je extra,da dobro sluzi ;)

hvala druze nije ni tvoj los samo fali mu motorizacija;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Sa Lexom,chipom i josh nekim stvarima mozes izvuci i do 175 KS,sto je solidno.Lex daje oko 7KS.
Za ostalo je izmisljen Nitro....:icon_smile:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

spico007 je napisao(la):
Sa Lexom,chipom i josh nekim stvarima mozes izvuci i do 175 KS,sto je solidno.Lex daje oko 7KS.
Za ostalo je izmisljen Nitro....:icon_smile:

hvala na info calibradzija;)
fino ide on i ovako, ne zalim se heheheheh;):123:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

Taj 16v motor ide sto je je...lex. ce ga sigurno naturpijati s jos par konjica u visokim okretajima,ali ces izgubit na niskim...a zna se kako se vrte ti motori do 4,5-5000 okretaja nemogu meda...tek poslije pocinje veselje...a i lexmaul je preskup...ja bih prvo osvjezio malo motor,a zatim neki dobar chip nista pretjerano...i to ce ti biti dovoljno...a kad ti i to postane malo sto drugo nego LET:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top