Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

dzinn16v je napisao(la):
Taj 16v motor ide sto je je...lex. ce ga sigurno naturpijati s jos par konjica u visokim okretajima,ali ces izgubit na niskim...a zna se kako se vrte ti motori do 4,5-5000 okretaja nemogu meda...tek poslije pocinje veselje...a i lexmaul je preskup...ja bih prvo osvjezio malo motor,a zatim neki dobar chip nista pretjerano...i to ce ti biti dovoljno...a kad ti i to postane malo sto drugo nego LET:icon_smile:

znam da je skup..ja sam za opciju da sredim motor i chip da stavim ako budem u mogucnosti ima i oko limarije poslova nekih izvlacenje zadnjih rubova posto kacaju mi gume i tako sitnica nekih,,jbg zima moram se malo oporavit od ove financiske krize,na ljeto ce biti radova abd:icon_biggrin: a LET je nesto posebno konto sam bio da saberem jos love da kupim onog iz sarajeva sto ima na piku,cijena je bila oko 5000km,,masna para za mene seljaka:icon_sad:
 
RE: Kadet GSI16v konacno

Pare su glavni problem...a jbg.Samo polako imas vremena ne moras imati tip top auto za mjesec dana...pomalo,prvo ono najbitnije da je sve ispravno pa onda sminka
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

dzinn16v je napisao(la):
Pare su glavni problem...a jbg.Samo polako imas vremena ne moras imati tip top auto za mjesec dana...pomalo,prvo ono najbitnije da je sve ispravno pa onda sminka
[/quote

hhehehehe naravno;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

dzinn16v je napisao(la):
Ode ova prica u bajke:D
Je da je 16v masina ali odoste vi malo predaleko...a i taj lexmaul koliko daje toliko i uzima progooglajte malo;)

Ma sve to stoji al taj motor C20XE fakat ludo ide jer ja sam uzeo jednog takvog kadetta i u njemu je chip i lexmaul grana i hocu da strpam taj motor u svoju karoseriju ,,,,vozam ga skoro svaki dan dok ne otopli pa cu da ga prebacim u drugu karoseriju i ne samo jednom vec x puta sam se (malo poganjao) sa drugom koji ima Boru 2.8V6 tvornicki 204KS i jos nikad nije mogao nista kadettu ,,,,,ja ne kazem da je brzi ili tako nesto vec samo da se taj motor moze porediti i sa puno jacim autima
 
RE: Kadet GSI16v konacno

156 vs 204hp http://www.zeperfs.com/match733-1692.htm
a za ucoopc usporedba sa fabrikanerom 241hp i to malo tezim,
http://www.zeperfs.com/match733-1025.htm :D

dzinn16v slazem se i bora i pasat su preteski za dobro ubrzanje iz mjesta,,
ali zato na autoputu plove i imaju dobar max speed ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
156 vs 204hp http://www.zeperfs.com/match733-1692.htm
a za ucoopc usporedba sa fabrikanerom 241hp i to malo tezim,
http://www.zeperfs.com/match733-1025.htm :D

dzinn16v slazem se i bora i pasat su preteski za dobro ubrzanje iz mjesta,,
ali zato na autoputu plove i imaju dobar max speed ;)



pa moraju imat speed kad imaju 50+ ks vise od kadeta,,on je rek'o da se moze drzati sa tim autima,sve zbog lahke sasije kadje.;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

a i nije neka razlika, moze ga kadjo uzeti svaki dan....zakletva vam taj zeper *****, al kad se potegnes nagdje u stvarnom zivotu......u kadji malo bolji vozac, krene prije, bolje usalta nestize ga ni bora ni gti.....

stravno je masina ovaj gsi;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

haso je napisao(la):
a i nije neka razlika, moze ga kadjo uzeti svaki dan....zakletva vam taj zeper ku*ac, al kad se potegnes nagdje u stvarnom zivotu......u kadji malo bolji vozac, krene prije, bolje usalta nestize ga ni bora ni gti.....

stravno je masina ovaj gsi;)

upravu si ima i do vozaca onih 10 ili 20%;);)

nisam ni ja vjerovao dok nisam sjeo i pricepio 1-2-3:icon_biggrin:


zlajaaa je napisao(la):
Vidjet ćemo te na ljeto na ciljugama :D

aBd nadam se ,,ako nebudem na terenu,
a nisam ja ovo uzeo da se kurcim ppred nekim i da se dokazujem.vec da se mogu potackat kad dodjem na ciljuge,,kad god dodjem svi jaci od mene nema klase 1.3 slabo:icon_biggrin:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Em sto je brz ovako em sto je Opel pa je svaki OLAKSAN vremenom :D :D :D

Salu na stranu cuo sam da su ti motori ne poderivi uz dobro odrzavanje!!!
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Davor_ je napisao(la):
Em sto je brz ovako em sto je Opel pa je svaki OLAKSAN vremenom :D :D :D

Salu na stranu cuo sam da su ti motori ne poderivi uz dobro odrzavanje!!!

kazu da je bolja limarija kod ovih verzija kadeta nisam 100% siguran ali sam cuo:cool:

ma i da se podere ima i zato lijek:icon_smile:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

GreenDevil je napisao(la):
ma mogo si zajmit edo_benz ili kakvog obicnog dizela:lol::lol:

neskonta ja tebe emire al nikako:icon_question::lol:

a ja skonto sam,,ma slabo je to sve,bilo je ili 8v ili 16v
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

uco_opc je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ode ova prica u bajke:D
Je da je 16v masina ali odoste vi malo predaleko...a i taj lexmaul koliko daje toliko i uzima progooglajte malo;)

Ma sve to stoji al taj motor C20XE fakat ludo ide jer ja sam uzeo jednog takvog kadetta i u njemu je chip i lexmaul grana i hocu da strpam taj motor u svoju karoseriju ,,,,vozam ga skoro svaki dan dok ne otopli pa cu da ga prebacim u drugu karoseriju i ne samo jednom vec x puta sam se (malo poganjao) sa drugom koji ima Boru 2.8V6 tvornicki 204KS i jos nikad nije mogao nista kadettu ,,,,,ja ne kazem da je brzi ili tako nesto vec samo da se taj motor moze porediti i sa puno jacim autima

taj s Borom neka dodje ovamo nama ima momak isto boru 1.9 tdi tvornickih 150 konja, al da mu pokaze kako se vozi i kako se bora ispaljuje ko ne vjeruje naka pita nekoga sa nasih krajeva Audija A8 4.2 quattro odera 2-3 X za redom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top