Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka ti cast na zrelom razmisljanju. To jeste tako, ali bi, bar mislim, mozda proslo sve bez problema kada bi se motor doveo i fino covjeku stvari objasnile.
Nemoguce da covjek, koji je ozbiljan, tek tako hoce da zajebe nekoga...
 
Slazem se,ali to je sad stvar nhegovog obraza da li ce vratiti pare..Ali kakvo je vrijeme doslo to mozes otpisati jer se sve svodi na kradju i prevaru. .Znam ja kako je biti ogorcen kad te neko zguzi al' ti to ne daje za pravo da otimas nekom auto i krijes ga,jbt ko film neki. .Sta mislis da tebi neko dodje poslije neke prodaje i iz nekog razloga ti obije i odveze Astru. .Pa ja mislim da bi ga potrgo zubima :)
 
Član
Buraz moj, zato gledam da sto zadovoljniji kupac bude... I ni najmanje mi nije u cilju da ga zajebem... Tako da nije bas slicna usporedba, ali znam sta govoris...
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Slazem se,ali to je sad stvar nhegovog obraza da li ce vratiti pare..Ali kakvo je vrijeme doslo to mozes otpisati jer se sve svodi na kradju i prevaru. .Znam ja kako je biti ogorcen kad te neko zguzi al' ti to ne daje za pravo da otimas nekom auto i krijes ga,jbt ko film neki. .Sta mislis da tebi neko dodje poslije neke prodaje i iz nekog razloga ti obije i odveze Astru. .Pa ja mislim da bi ga potrgo zubima :)

Ma reci da si pi*ka i gotovo.

Na stranu moralna ispravnost tvog filozofisanja, lik te zajebe za 1000 km a ti kazes "nema veze, svaka skola kosta" ?

Il' jebes, il' primas, treceg nema.
 
A sto sam *****?
Sto kad me neko zajebe,prihvatim jer je taj za mene zavrsio za uvijek i trudim se da mu to vratim 25 puta gore kad tad,a ne sto razmisljam kao ti,da lomim covjeka sto me zajebo? Ako je zajebo nek je,ima tonu nacina da mu vratis :) A mislis da ce mu vratiti pare ako mu ode na vrata?
 
Član
shurda druze strasno mi je zao, jer sam siguran da si to tesko zaradio ali si ispao jako naivan i to je tvoja greska, nazalost moral i postenje su u kurcu to si zanemario :icon_sad:
iako ne mogu da skontam da ima takvih likova, jer svi mi znamo sta prodajemo i nebi imao duse svjesno nekog tako zavaliti, i posten i ozbiljan covjek/prodavac nece nikad gledati da nekom uvali nesto, ni iz moralnih poslovnih principa, pa i zbog one 'los glas se daleko cuje'...
ali to ne znaci da trebas pustiti da te covjek pravi budalom , da sam na tvom mjestu (dao 850km) nebi uopce pitao hocel' vratit' il ne, nego bi fino odvuko motor dao i uzeo pare, kako, to bi vec vidio ali bi ih uzeo jer takvu bagru nema tolerisati iako s mutnim likovima ne treba poslovati, al to se vec nauci na bolji ili gori nacin ;)


btw. fino napisi ko je sta je taj lik da ostali znaju kakva je gnjida od covjeka ;)
 
BHT Ovisnik
stavi link na forum tko je to s pika,mozda ga i scaner zna on je iz ljubuskog,mislim ako mozda moze popricat s njim na fin nacin uokliko ga zna...
inace pravo mi je zao,nije to mala cifra,veca nego prosjecna placa:icon_sad:
 
Član
sad vise neznam ni sam sta bi uradio,,nazalost sutra idem na teren i ovo ce se vjerovatno zatajit,,mozda ce covjek namjerno ulozit pare u nesto da mi nemoze vratit,a evo sad cu poslat link tog lika
http://www.pik.ba/profil/macanlj/

iam crnu calibru turbo a buraz mu vozi fiata svjetlo zelena tako nesto..mozda scaner zna to je gore prema grudama par kilometara ima skretanje na desnu stranu sa p se zove selo,,priboj ja mislim tako nesto:icon_rolleyes:
 
Uradi tako kao sto ti je Gogo napisao. Bas kao u filmu. Nekome ledja otpanu za pola od 850 KM, vjerujem da si ih i ti zaradio na "krvav" nacin. Ja ne bi presao preko toga, a zadnja opcija bi bila batinjanje.
 
Moj frendu nista se tu vise nemoze napraviti...mozes ga prebit 5 puta samo te moze tuziti i dobit ces jos toliko kazne sto si popusio za motor.
A ti nikome nemozes dokazati da te je lik zajebo.

Nego drugi put pamet u glavu...a sve su cinjenice upucivale na to da ce te zajebati.
Lik voza calibru turbo znaci zna sta je to i mislis da se takav jedan motor moze kupiti za 850km???
Da je to bio pravi turbak cijena mu nebi bila ispod 1500km...druga stvar je to sto se taj motor vrti na piku ima godinu dana,kladim se da ga je islo gledati tko zna koliko ljudi da je on valjao davno bi otisao jer je to ipak dosta rijetka masina....

I trece najgore sto nisi gledao oznaku motora.
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Moj frendu nista se tu vise nemoze napraviti...mozes ga prebit 5 puta samo te moze tuziti i dobit ces jos toliko kazne sto si popusio za motor.
A ti nikome nemozes dokazati da te je lik zajebo.

Nego drugi put pamet u glavu...a sve su cinjenice upucivale na to da ce te zajebati.
Lik voza calibru turbo znaci zna sta je to i mislis da se takav jedan motor moze kupiti za 850km???
Da je to bio pravi turbak cijena mu nebi bila ispod 1500km...druga stvar je to sto se taj motor vrti na piku ima godinu dana,kladim se da ga je islo gledati tko zna koliko ljudi da je on valjao davno bi otisao jer je to ipak dosta rijetka masina....

I trece najgore sto nisi gledao oznaku motora.

razumijem druze,,ja sam sjebo situaciju,samo je cekao da ko naleti da mu moze uvalit motor,ja nisam gledao broj motora zato sto nisam uzimao motor sa papirima i hajd reko necu gledat,,a za ovo si upravu 100% sam pao sam se ubio,,,a ovo az cijenu si donekle upravu ali opet kad pogledas nije imao pola diijelova sto mi treba da ubacim,,da sam npr imao 1.3 to bi me jos izaslo na cifru od oko 1300km sigurno

da dalje neraspravljamo bezveze necemo nista napravit,,ja cu gitaljat mjesec dana za ovo i jbg niko mi nije kriv:D
 
Član
Ostavi taj u steku, pa kad se pojave pare uzmes kovane klipove i podignest boost i.imas azdaju, slozis to sve polako, taj motor otvoris.i sredjujes lagano...
 
Član
dellas je napisao(la):
Ostavi taj u steku, pa kad se pojave pare uzmes kovane klipove i podignest boost i.imas azdaju, slozis to sve polako, taj motor otvoris.i sredjujes lagano...

nije losa ideja;),,samo dok se oporavim od ove situacije vec sam se zaduzio pofino;)
 
Ma nemoze ni to kad nije originalna instalacija niti originalni ecu.
Mozda mozê samo iskoristiti turbinu mada sumnjam jer je taj motor lezao dva mjeseca vani i pokisnuo najmanje deset puta
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ma nemoze ni to kad nije originalna instalacija niti originalni ecu.
Mozda mozê samo iskoristiti turbinu mada sumnjam jer je taj motor lezao dva mjeseca vani i pokisnuo najmanje deset puta

da barem hoce upalit on u kadetu kad se sve nasteluje da ga onda ubijem i ja do kraja dok necrkne:icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top