K: pomoc u odabiru auta

K: pomoc u odabiru auta

Član
Vektra b prije fejslifta i astra f znaju hrdjat...pod..zadnji rubovi..na vektrama znaju otici seleni nazad pa tockovi odu u minus...ostalo kao i kod svakog auta..u vektri od dizela ganjaj 2.0 dti, u astri su ok oni 1.7d i 1.7td...benzinci su poprilicno ok...
 
To sto je rekao Edoze i ganjaj ovaj "drveni motor" 1.6 8v to je najbolji motor ikad :D Dizela nemoj jer su pretezno to nerealne kilometraze i zapusteno pa ce te kasnije glava boljeti
 
svidja mi se vectra pravo, ali prvo da se popravi i proda italijansko smece :D nek se niko ne nadje uvrjedjen :)
onda idemo u potragu za vozilicom ;) hvala vam na savjetu za "porodicni autic" ;)
 
Potpis za 1.6 8v extra motor imao vectru b, malo je lijena ali za tu snagu ide fino. A i ne treba ti jace navikao si na punta :D
 
BHT Ovisnik
Ove astre f novije godine nemaju hrdje jer je pocincan lim,mada je valja provjeriti,mada se vec na slikama vidi da je vectra trula,da hrdja izbija i da je razlicite boje. Zato joj i jest ta cijena,urednije vec mnogo vise kostaju,jos da ima i plin,zato mislim da bi se s njom samo zavalio
 
Samo dobro pogledaj , ja ne kazem sto je Opel , ja kazem zbog velicine a djeca ti trebaju biti na prvom mjestu da se ne voze u nekoj limenci nedaj boze udesa da ne govorim dalje znas sta misim
 
Član
sve i jedan koji si stavio je blago receno smece, taj 518 i lici na auto ali u petici taj motor tragedija...
 
Top